Płatności

Odpowiedz

płatność kartą przez internet

Witam,

Czy posiadając zwykłą kartę (nie kredytową) do konta Visa (pomarańczowa) mogę nią płacić także za zakupy w internecie za granicą (np. księgarnia internetowa)?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
oko
oko
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-11-2015
Wiadomość 1 z 4 (43 388 wyświetleń)

Re.: płatność kartą przez internet

Kartą Visa zbliżeniową możesz płacić również w internecie.

Sprawdź limity transakcyjne Twojej karty do płatności przez internet przed takimi zakupami:

  • w ING BankOnLine: Karty->Limity tranaskcyjne.

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (43 278 wyświetleń)

Re.: płatność kartą przez internet

[ Edytowane ]

Rozumiem że taką kartę można też powiązać z PayPal i ustawiając limit dzienny załóżmy 100 zł w ustawieniach ING, to później przy zakupach poprzez PayPal nie zostanie pobrana większa kwota? Trochę boję się zakupów kartą, jak to wygląda taką kartą można płacić tylko do wysokości salda na koncie Direct?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (29 402 wyświetleń)

Re: płatność kartą przez internet

@Konto usunięte kartę możesz powiązać np. z PayPal, natomiast limit dzienny dla płatności przez internet wynosi minimalnie 500 zł, a maksymalnie możesz go ustawić nawet do wysokości salda na Twoim koncie. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad skorzystaniem z karty wirtualnej w naszym banku. Ma ona swój własny numer konta i doładowujesz ją przelewem własnym w Moim ING. Dla bezpieczeństwa zawsze polecam przelewać tylko tyle ile masz zapłacić za produkt/usługę. Karta kosztuje jednorazowo 20 zł za jej wydanie i jest ważna przez 5 lat. Więcej na jej temat znajdziesz na naszej stronie internetowej

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (29 279 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy