Płatności

Odpowiedz

Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Dzień dobry,

 

Czy jest możliwość ustawienia zlecenia stałego dla przelewów podatkowych?

 

Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
HocusPocus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
28-05-2019
Wiadomość 1 z 4 (13 098 wyświetleń)

Re: Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Niestety, nie ma takiej możliwości dla tego typu przelewów.

Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 2 z 4 (13 072 wyświetleń)

Re: Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Dlaczego? Jaki jest konkretny powód, dla którego nie można utworzyć przelewu stałego dla przelewu podatkowego? Bo odpowiedź sprowadza się do argumentu typu "nie bo nie". 

OK, sa różne formularze podatkowe itp, ale ogromną część z tego można na pewno odpowiednio oskryptować. Student pierwszego roku informatykiu mógłbyu napisac odpowiedni skrypt...

Odpowiedz
0 Lajków
LordWisienka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-02-2024
Wiadomość 3 z 4 (6 576 wyświetleń)

Re: Zlecenie stałe - Przelew podatkowy

Nie mamy takiej funkcjonalności ze względu na niewielkie zainteresowanie takim rozwiązaniem. Póki co nie planujemy zmian w tym zakresie. Swoje zainteresowanie wprowadzeniem takiego rozwiązania prześlij nam również przez czat w Moim ING. Specjaliści zapiszą Twoją sugestię.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (5 739 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy