Płatności

Odpowiedz

Przelew walutowy na Ukrainę

Dnia 24.12 zleciłem przelew i do dnia dzisiejszego nie dotarł do odbiorcy, jaki jest czas oczekiwania na wykonanie przelewu, gdzie koszt jest u Was najwyższy z możliwych banków, zapłaciłem za przesłanie 30euro 80 zł ! ?  to chyba gruba przesada !

Odpowiedz
0 Lajków
MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 1 z 3 (11 249 wyświetleń)

Re.: Przelew walutowy na Ukrainę

właśnie zostałem obciążony kwotą 14euro ze strony banku odbiorcy. Zatem dlaczego ING pobrało aż 80 zł  skoro bank odbiorcy również mnie obciążył ?

Odpowiedz
0 Lajków
MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 2 z 3 (11 200 wyświetleń)

Re: Re.: Przelew walutowy na Ukrainę

MarOff88 Gdy zleciłeś przelew w euro do kraju spoza Jednolitego Obszaru Płatności (SEPA - kraje Unii Europejskiej) do 17:00 (w dni robocze), to powinien dojść w ciągu 2 dni roboczych, jeśli nie ma żadnych banków pośredniczących. Opłata za przelew walutowy wynosi 40 zł. Dodatkowe koszty mogą wynikać z podania niepełnych danych w formularzu przelewu, wybranej opcji pokrycia kosztów lub opłat po stronie banku pośredniczącego. 

Proszę, wyślij do nas wiadomość w tej sprawie w Moim ING. Możesz także napisać do nas na czacie po zalogowaniu na konto przez przeglądarkę internetową (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00). Sprawdzimy to. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (11 168 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy