Płatności

Odpowiedz

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Nie wprowadziliśmy żadnych zmian we wspomnianym przez Ciebie temacie Emotikon: Szczęśliwy Tak jak wspominaliśmy wcześniej nadal nie wszystkie transakcji wykonywane są w trybie online.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 21 z 51 (15 338 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Czy będzie w końcu możliwość przy płatnościach zbliżeniowych wykonywanie transakcji online? Robi się to już pomału nieco denerwujące, gdy po zapłaceniu w sklepie zbliżeniowo zaglądam na konto, a tam nie ma informacji o tej płatności (nie wiedząc o tym można popaść w zadłużenie, nie wspominając już nawet gdy ktoś "nieupoważniony" wykona takie transakcje, a ty się o nich dowiesz po kilku dniach). Rozumiem, że transakcje offline są nieco szybsze, ale tak na dobrą sprawę o ile, zakładam, że maksymalnie o sekundę, a to żadna różnica. Inne banki oferują zarówno płatności online, jak i offline i według mnie to jest najlepsze rozwiązanie, bo można sobie wybrać. Zatem czy będzie w końcu w ING możliwość wykonywanie transakcji zbliżeniowych online? 

Odpowiedz
0 Lajków
Starx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
18-12-2016
Wiadomość 22 z 51 (14 542 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

@Starx Bierzemy pod uwagę wprowadzenie takiej możliwości. Obecnie nie posiadamy jednak żadnych szczegółowych informacji odnośnie jej ewentualnego wprowadzenia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 23 z 51 (14 482 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

[ Edytowane ]

Posiadam Moją kartę ING i  wszystkie płatności mam online. Tak jest już chyba z pół roku. 

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 24 z 51 (14 205 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Czy wiadomo już coś więcej na ten temat? Ostatnio zamykałem konto w ING właśnie z powodu zbliżeniowych offline, mimo że bank fajny. Panie podczas zamykania mówiły mi, że już wszystko działa online nawet przy płaceniu Visą wypukłą.

Jak to jest? Serio jest i ja mam pecha, że wszędzie mi szło offline? Czy nagle włączono online?
Odpowiedz
0 Lajków
luuukeee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
27-11-2016
Wiadomość 25 z 51 (13 771 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Ostatnio u mnie płatności powyżej kwoty 50 zł realizowane są online, natomiast te poniżej offline.  Nie wiem czy zawsze tak jest ale ostatnie 5 płatności było właśnie tak zrealizownych. 

Odpowiedz
0 Lajków
Starx
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
1
18-12-2016
Wiadomość 26 z 51 (13 709 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

[ Edytowane ]

Realizacja transakcji w większości wykonywana jest online, uzależnione jest to jednak od możliwości terminala, na którym transakcja jest realizowana.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 27 z 51 (13 704 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

[ Edytowane ]
Płatności zbliżeniowe, które są potwierdzane PINem w ING zawsze szły online. Chodzi mi raczej o te poniżej 50, które PINu nie wymagają.

Musiałem mieć pecha, próbowałem trafić na terminal, który 'połknie' zbliżeniową płatność online poniżej 50 zł. Auchan, Ziaja, Empik, Piotr i Paweł, dosłownie wszędzie gdzie tylko płaciłem szło offline niestety. Testowane pod koniec 2016 roku. Chyba musiałem mieć pecha.

Millennium - tutaj też jest Visa zbliżeniowa, wszystko idzie online. W PKO BP jest tak samo.
Wyzerowane limity offline czy jak?

Moja bardzo dobra znajoma ma konto w ING ale posiada płaską VISA. U niej wszystko idzie online. Niezależnie od miejsca w jakim płaci.
Odpowiedz
0 Lajków
luuukeee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
27-11-2016
Wiadomość 28 z 51 (13 697 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Albo zbliżak? Z tego co wiem wszystko idzie online. Wymusza na terminalu przeprowadzenie płatności online.
Odpowiedz
0 Lajków
luuukeee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
27-11-2016
Wiadomość 29 z 51 (13 679 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Zastanawiałem się ostatnio nad powrotem do ING po ponad roku w innym banku ale ten temat skutecznie mnie odstraszył, miałem kiedyś karty visa i mastercard w ING i pamiętam ten ból jak nigdy nie wiedziałem ile mam dokładnie pieniędzy na koncie. Dokładając do tego brak możliwości anulowania przelewu z bieżącą datą oraz małą ilość bezpłatnych bankomatów (w tym blik), niestety ING jest w tyle za innymi.
Odpowiedz
0 Lajków
Mitar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
17-03-2017
Wiadomość 30 z 51 (13 241 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy