Płatności

Odpowiedz

Płatności przez internet (VISA zbliżeniowo)

Witam, mam pewien problem z wykonywaniem płatności przez internet. Moje konto bankowe jest połączone z kartą, karta jest aktywna, ustawione są wszelkie limity, lecz kiedy próbuję faktycznie dokonać zakupu dostaję powiadomienie "Niestety nie mogliśmy zrealizować twojej transakcji..."(dalszej treści nie mogę niestety zobaczyć), a strona na której chcę coś kupić pokazuje wiadomości typu "Brak środków na koncie", lub "Ta karta nie jest dostępna", mimo, że na moim koncie jest wystarczająca ilość pieniędzy, a karta wraz z kontem dopiero niedawno zostały założone. Czy jest coś czego nie zrobiłem, lub przeoczyłem? Pomocy! To dla mnie bardzo ważne.
Odpowiedz
0 Lajków
JakubSleb
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
25-07-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 817 wyświetleń)

Re: Płatności przez internet (VISA zbliżeniowo)

Proszę daj znać, czy korzystałeś już ze swojej karty wcześniej? Wspominasz, że konto wraz z kartą zostało założone niedawno. Po aktywacji karty, pierwszą płatność powinieneś wykonać w sklepie stacjonarnym lub bankomacie. Transakcję powinieneś wykonać z użyciem kodu PIN (nie może być ona zbliżeniowa). Dopiero po wykonaniu pierwszej płatności z kodem PIN będziesz mógł płacić kartą również w internecie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (4 798 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy