Płatności

Odpowiedz

Płatności Zbliżeniowe.

Do nie dawna płatności moją kartą były w trybie offline, nie blokowano mi środków od razu po transakcji, od nie dawna jednak po zainstalowaniu aplikacji Moje ing w telefonie, to się zmieniło. Trochę mi to przeszkadza ponieważ czasem czekając na wypłatę i mając już brak środków na koncie mogłem pozwolić sobie na kilka transakcji, ktoś zna może przyczynę czemu moje transakcje Zbliżeniowe juz nie przechodzą, tak jak wcześniej gdy przechodziły nawet jak był brak środków na mojej koncie?
Odpowiedz
0 Lajków
Michail94
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (9 543 wyświetleń)

Re.: Płatności Zbliżeniowe.

Debet w koncie jest usługą kredytową, na która należy podpisać umowę. Umowa taka podlega ocenie zdolności kredytowej. Korzystanie z debetu bez podpisanej umowy jest łamaniem zapisów regulaminoych, o świadczenie usług bankowych. Sktutkować to może wypowiedzeniem umowy o prowadzenie rachunku rozliczeniowego. Dokonując transakcji kartą płatniczą, zobowiazujemy się do zapewnienia pieniędzy na pokrycie danego wydatku. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (9 457 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy