Odpowiedz

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

Czy jeśli już mam kartę Visa NFC zakodowaną na SIM od Orange a ING wycofał kartę z oferty 14.11.2016 to znaczy, że lada dzień przestanie działać? Czy jeśli moja karta jest ważna do lutego 2018 to się automatycznie przedłuży w 2018 roku czy  przestanie działać w lutym 2018?

Cenię sobię tą Visa NFC/SIM bo będąc w rejonie gdzie nie ma zasięgu internetu nie musiałem się martwić o to aby co kilka transakcji łączyć się z internetem jak to jest niestety w przypadku Android Pay (NFC/HCE).

Odpowiedz
0 Lajków
adawro
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-11-2016
Wiadomość 11 z 32 (39 517 wyświetleń)

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

Będziesz mógł używać karty Visa NFC do końca daty jej ważności. Nie będziemy jej jednak odnawiać po tym terminie. 

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 12 z 32 (39 499 wyświetleń)

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

[ Edytowane ]

@IwonaP Piszecie, ze chcecie wprowadzić ciekawsze rozwiązanie niż HCE. Ciekawe jest to, ze jeszcze na rynku nie pokazało sie nic bardziej bezpiecznego niż tokenizacja HCE Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Tomecki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
7
14-11-2016
Wiadomość 13 z 32 (39 352 wyświetleń)

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

Napisaliśmy, że to właśnie HCE będziemy wprowadzać Emotikon: Mrugający





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 14 z 32 (39 332 wyświetleń)

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

@AgnieszkaBin A tak z ciekawości, to w jaki sposób chcecie wprowadzić HCE offline jak to jest w innych bankach, bo z tego co sie orientuje, aplikajcja Moje ING działa tylko online, przez co trochę jej nie ogarniacie i nie możecie jej przyśpieszyć?

Odpowiedz
0 Lajków
Tomecki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
7
14-11-2016
Wiadomość 15 z 32 (39 321 wyświetleń)

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

@Tomecki będziesz mógł wykonać do 10 płatności HCE offline. Za każdym razem jak połączysz się ponownie z Internetem płatności zostaną przesłane do banku.

pozdrawiam,

 Natalia

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 16 z 32 (39 300 wyświetleń)

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

@NataliaJ To jeszcze jedno pytanko. Czy nie będę musiał wchodzić do aplikaji, żeby wykonać płatność? Bo sama wiesz jak to na razie z nią jest, że ładuje się przysłowiowe wieki Emotikon: Mrugający W Android Pay jest to super rozwiązane, że wystarczy tylko ekran wybudzić.

Tomecki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
7
14-11-2016
Wiadomość 17 z 32 (39 278 wyświetleń)

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

@Tomecki Z jednej strony w grudniu planujemy wprowadzić poprawki wydajnościowe, które bardzo przyśpieszą działanie aplikacji. Z drugiej strony w bardzo podobny sposób będziesz mógł płacić HCE (czyli bez wchodzenia do apki Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 18 z 32 (38 928 wyświetleń)

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

O wsparciu dla Windows Phone raczej nie ma co marzyć?

Odpowiedz
0 Lajków
Bisti
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
22
19-01-2016
Wiadomość 19 z 32 (37 799 wyświetleń)

Re.: Kiedy NFC bez Orange?

HCE będzie dostępne dla urządzeń z systemem Android.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 20 z 32 (37 661 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy