Odpowiedz

Karta wielowalutowa problem

Witam, otóż założyłem sobie jakiś miesiąc temu konto w ING Mobi dla młodych i konto walutowe euro wszystko jak wiadomo na jednym koncie i jednej karcie visa i teraz będąc w Niemczech próbowałem wypłacić euro które mam na koncie bez skutecznie tak samo z płatnością zbliżeniowa która poprostu nie działa, pierwsza płatność kartą oczywiście odbyła się w polsce tradycyjnie w terminalu.
Odpowiedz
0 Lajków
Reuvan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-06-2018
Wiadomość 1 z 2 (5 584 wyświetleń)

Re: Karta wielowalutowa problem

Sprawdź proszę czy do Twojej karty płatniczej są ustanowione odpowiednie limity transakcyjne. Zrobisz to w zakładce Moje finanse > Visa Zbliżeniowa > Limity transakcyjne. Tam sprawdzisz i zmienisz wszystkie limity dotyczące Twojej karty. Dodatkowo w opcjach karty sprawdzisz czy masz do niej podpięte swoje konto walutowe. Jeżeli nie to zrobisz to wchodząc w opcjach swojej karty płatniczej (podłącz konta walutowe). Jeżeli mimo to nadal będziesz miał problemy z korzystaniem ze swojej karty za granicą to prosimy Cię o kontakt z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 12. Sprawdzą oni co może być przyczyną utrudnień, które opisałeś. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 523 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy