Płatności

Odpowiedz

Dziwna płatność kartą

Witam. Dzisiaj przeglądając historię przelewów zauważyłem płatność, której nie dokonywałem. Rachunek odbiorcy to: 1915031/19730
Wpisałem numer rachunku w google i natrafiłem na kilka tematów poświęconych temu oto numerowi. Nazwa i adres wskazują na "Poczta Polska 10 Warszawa:, jednak innym osobom przytrafił się ten sam problem, z tym samym numerem, ale inny adres i nazwę rachunku, więc poczta polska to to nie była.
Linki do artykułów: 
https://www.wykop.pl/wpis/30135853/ing-bank-slaski-z-mojego-konta-pobrana-zostala-mal/
https://www.wykop.pl/link/3958399/awaria-w-ing-banku-slaskim-klienci-nie-maja-dostepu-do-swoich-pien...

Jestem pewien, że nie dokonywałem tej transakcji i zostałem w jakiś sposób oszukany. W transakcji jest napisane, że jest to płatność kartą na 228zł.
Co mam robić w tej sprawię? Skontaktowałem się w tej sprawie na infolinię, jednak Pani twierdziła, że to moje niedopatrzenie. Co mogę zrobić przed wizytą w placówce Waszego banku?

Rupinho
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
1
05-03-2019
Wiadomość 1 z 2 (723 wyświetleń)
Highlighted

Re: Dziwna płatność kartą

@Rupinho Każdy taki przypadek rozpatrujemy indywidualnie. Proszę, opisz nam sytuację w Moim ING- w wiadomości lub na czacie. Specjalista sprawdzi tę transakcję w systemie, ja niestety nie mogę tego zrobić przez społeczność. W razie potrzeby, przyjmiemy stosowną reklamację na tę płatność. Jeżeli nie masz pewności, co do bezpieczeństwa danych karty, powinieneś ją zastrzec. Możesz to zrobić w bankowości internetowej w zakładce Dane i ustawienia lub na naszej całodobowej infolinii. Jeśli chodzi o informację z Twojego linku. Nasze ówczesne problemy techniczne nie powodowały nieautoryzowanych transakcji. Pojawiały się błędne rozliczenia płatności, które nasi klienci potwierdzili.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Moderator
Moderator icon
27
4
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (678 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy