Odpowiedz

Dwa pytania o Apple Pay

Dzień dobry,
Dwa szybkie pytanka. Jaki jest limit jednorazowej płatności poprzez Apple Pay ? Czy taki jak zbliżeniowy kartą -czyli 50zł ?
Domyślam się ze przy dezaktywacji karty debetowej z powodu wymiany na nową. Apple Pay również przestaje działać ?
Odpowiedz
0 Lajków
jacobi
Nowy w branży
Nowy w branży icon
12
1
11-09-2016
Wiadomość 1 z 2 (658 wyświetleń)
Highlighted

Re: Dwa pytania o Apple Pay

Dzień dobry,
limity transakcji dla Apple Pay są wspólne z limitami dla karty płatniczej. Wysokość limitów możesz zmienić m.in. w bankowości internetowej oraz aplikacji Moje ING mobile.
Korzystanie z Apple Pay jest możliwe, jeśli na urządzeniu masz ustawioną blokadę urządzenia oraz (opcjonalnie) użyte są czytniki biometryczne Face ID lub Touch ID.
Większość terminali płatniczych nie wymaga zatwierdzenia transakcji PIN-em do karty (nawet przy kwotach ponad 50 zł). Transakcje są jednak bezpieczne, bo możesz wykonać płatność Apple Pay tylko po poprawnym odblokowaniu urządzenia. Skorzystanie z płatności zegarkiem Apple Watch wymaga wcześniejszego uwierzytelnienia po przez wpisanie na zegarku kodu PIN do zegarka.

Zastrzeżenie lub zamknięcie karty debetowej powoduje, że karta w Apple Pay przestaje działać. Jak otrzymasz nową kartę, to po jej aktywacji, na nowo możesz ją dodać do Apple Pay.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
483
96
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (621 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy