Odpowiedz

Dwa pytania o Apple Pay

Dzień dobry,
Dwa szybkie pytanka. Jaki jest limit jednorazowej płatności poprzez Apple Pay ? Czy taki jak zbliżeniowy kartą -czyli 50zł ?
Domyślam się ze przy dezaktywacji karty debetowej z powodu wymiany na nową. Apple Pay również przestaje działać ?
Odpowiedz
0 Lajków
jacobi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
11-09-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 774 wyświetleń)

Re: Dwa pytania o Apple Pay

Dzień dobry,
limity transakcji dla Apple Pay są wspólne z limitami dla karty płatniczej. Wysokość limitów możesz zmienić m.in. w bankowości internetowej oraz aplikacji Moje ING mobile.
Korzystanie z Apple Pay jest możliwe, jeśli na urządzeniu masz ustawioną blokadę urządzenia oraz (opcjonalnie) użyte są czytniki biometryczne Face ID lub Touch ID.
Większość terminali płatniczych nie wymaga zatwierdzenia transakcji PIN-em do karty (nawet przy kwotach ponad 50 zł). Transakcje są jednak bezpieczne, bo możesz wykonać płatność Apple Pay tylko po poprawnym odblokowaniu urządzenia. Skorzystanie z płatności zegarkiem Apple Watch wymaga wcześniejszego uwierzytelnienia po przez wpisanie na zegarku kodu PIN do zegarka.

Zastrzeżenie lub zamknięcie karty debetowej powoduje, że karta w Apple Pay przestaje działać. Jak otrzymasz nową kartę, to po jej aktywacji, na nowo możesz ją dodać do Apple Pay.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 737 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy