Płatności

Odpowiedz

Blokada kwoty pomimo braku gotówki po wyplacie.

Chyba guzik wiem, jak to reklama przedstawia. Emotikon: Szczęśliwy

Wczoraj postanowiłem wypłacić gotówkę z konta oszczędnościowego za pomocą bliku. Jednak gdy mialem podać kod autoryzacyjny wyszedłem z aplikacji bezpowrotnie przez przypadek. I gotówki nie wypłaciłem. Zrobiłem drugie podejście przy którym okazało się ze jest brak środków na koncie. Pomimo braku wypłaty blokada została nalozona na kwotę 1100 zl. Blokada od wczoraj nie znika a wypłaty była robiona w bankomacie ing. Moje ostatnie pieniądze, które były dla mnien dosc ważne.. jeśli do nowego roku ta gotówka nie wróci na konto z całego serca dziękuję ing za udanego sylwestra!
Odpowiedz
0 Lajków
kinneikus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
0
07-02-2017
Wiadomość 1 z 3 (10 359 wyświetleń)

Re: Blokada kwoty pomimo braku gotówki po wyplacie.

Skontaktuj się proszę z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69. Nasi specjaliści sprawdzą co się stało. Niestety przez naszą społeczność nie jestem Ci w stanie pomóc i wyjaśnić co się stało podczas pierwszej próby wypłaty. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (10 341 wyświetleń)

Re: Blokada kwoty pomimo braku gotówki po wyplacie.

Witam,

Skontaktowalem się już wczoraj. Dowiedziałem się, ze mam czekać. Czekać do momentu aż blokada zostanie zdjęta co może potrwać aż DO 11 dni. Jeśli po zdjęciu blokady kwota nie wróci na konto mam zgłosić reklamację. Dla kogoś kto naprawdę potrzebuje gotówki a jest to ostatnia jaką mam to jest pocieszające. Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
kinneikus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
0
07-02-2017
Wiadomość 3 z 3 (10 338 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy