Płatności

Odpowiedz

Przelew walutowy na Ukrainę

Dnia 24.12 zleciłem przelew i do dnia dzisiejszego nie dotarł do odbiorcy, jaki jest czas oczekiwania na wykonanie przelewu, gdzie koszt jest u Was najwyższy z możliwych banków, zapłaciłem za przesłanie 30euro 80 zł ! ?  to chyba gruba przesada !

Odpowiedz
0 Lajków
MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 1 z 3 (11 201 wyświetleń)

Re.: Przelew walutowy na Ukrainę

właśnie zostałem obciążony kwotą 14euro ze strony banku odbiorcy. Zatem dlaczego ING pobrało aż 80 zł  skoro bank odbiorcy również mnie obciążył ?

Odpowiedz
0 Lajków
MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 2 z 3 (11 152 wyświetleń)

Re: Re.: Przelew walutowy na Ukrainę

MarOff88 Gdy zleciłeś przelew w euro do kraju spoza Jednolitego Obszaru Płatności (SEPA - kraje Unii Europejskiej) do 17:00 (w dni robocze), to powinien dojść w ciągu 2 dni roboczych, jeśli nie ma żadnych banków pośredniczących. Opłata za przelew walutowy wynosi 40 zł. Dodatkowe koszty mogą wynikać z podania niepełnych danych w formularzu przelewu, wybranej opcji pokrycia kosztów lub opłat po stronie banku pośredniczącego. 

Proszę, wyślij do nas wiadomość w tej sprawie w Moim ING. Możesz także napisać do nas na czacie po zalogowaniu na konto przez przeglądarkę internetową (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00). Sprawdzimy to. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (11 120 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy