Płatności

Odpowiedz

Płatność karta w maroko

Dzień dobry , czy ktoś z państwa płacił karta w Maroko ? Czy płaci się duże przewalutowanie lub coś w tym stylu czy spokojnie mogę zrobić zakupy w sklepie około 50 euro sadze , proszę i podpowiedzi i serdecznie dziękuje
Odpowiedz
0 Lajków
Maria2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 630 wyświetleń)

Re.: Płatność karta w maroko

[ Edytowane ]

Jeżeli masz kartę Visa zbliżeniowa do konta prywatnego i będziesz z niej korzystać w Maroko wówczas:

  • pieniądze z lokalnej waluty zostaną przewalutowane na złotówki po kursie Visy,
  • po przewalutowaniu i rozliczeniu płatności na koncie pobierzemy prowizję 3%.

Możesz wykupić Pakiet wypłat za granicą. Kosztuje on 15 zł. Wtedy przez 30 dni możesz wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów poza granicami kraju bez prowizji. Pieniądze będą przewalutowane.
Proszę, abyś przed wyjazdem zrobił jeszcze dwie rzeczy:

  1. Sprawdź limity na swojej karcie - ma ona osobne dla płatności w Polsce i poza granicami. Możesz to zrobić:
    • przez usługę Moje ING - zakładka Karty i płatności telefonem/Visa zbliżeniowa/Limity transakcyjne,
    • telefonicznie: 32 357 00 12,
    • w oddziale banku.
  2. Zgłoś nam taki wyjazd. Zaznaczymy to przy Twojej karcie. Możesz to również zrobić na te 3 sposoby (w usłudze Moje ING po zalogowaniu przez przeglądarkę internetową - na dole strony wybierz opcję: Czat).

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (6 579 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy