Odpowiedz

likwidacja bankomatów

Jestem coraz bardziej oburzona tym, że w wielu miejscach likwidują bankomaty ING. Ostatnio taką sytuację miałam na lotnisku w Pyrzowicach. Uważam, że w takich strategicznych miejscach jak najbardziej powinien znajdować się bankomat, gdzie można wypłacić pieniądze bez prowizji. Skoro bank likwiduje swoje bankomaty, niech wprowadzi darmowe wypłaty z bankomatów innych banków. Zaczynam coraz bardziej mieć ochotę na przeniesienie się do innego banku.

Jeżeli ktoś z Was wie gdzie można zgłaszać tego typu uwagi, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Dziękuję

Odpowiedz
0 Lajków
midzia2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
21-10-2019
Wiadomość 1 z 5 (4 082 wyświetleń)

Re: likwidacja bankomatów

Rozumiem, że niedaleka odległość do bankomatu ma dla Ciebie istotne znaczenie. Zgłosiłam Twoje uwagi. 
Czy słyszałaś o usłudze Cashback? To bezpłatna usługa, dzięki której możesz wypłacić gotówkę, gdy płacisz kartą.
Przez Cashback możesz jednorazowo wypłacić do 300 zł (karty Visa i Visa Business). Kwota wypłaty nie zależy od ceny zakupów. 
Więcej informacji znajdziesz tutaj. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 5 (3 988 wyświetleń)

Re: likwidacja bankomatów

Znam usługę wypłaty w przy realizacji zakupów. Ale mnie chodzi o dostęp do samej wypłaty/bądź wpłaty pieniędzy, niestety coraz bardziej jest ograniczona np. na lotnisku, o którym wspomniałam w pierwszym poście. Nie każdy chce robić zakupy, aby pobrać lub wpłacić gotówkę, którą się wciąż posługujemy w codziennym życiu.

Jeżeli to coś zmieni, to proszę wziąć pod uwagę, że bankomaty/wpłatomaty dla Państwa klientów uatrakcyjniają ofertę i są potrzebne. Inaczej konkurencja zadba o przechwycenie niezadowolonych do siebie.

Odpowiedz
0 Lajków
midzia2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
21-10-2019
Wiadomość 3 z 5 (3 873 wyświetleń)

Re.: likwidacja bankomatów

Niestety, potwierdzam wcześniejsze uwagi dotyczące drastycznego likwidowania bankomatów przez Ing. Osowa Góra - osiedle, gdzie mieszka parę tysięcy ludzi, zamknięto tutaj oddział, bankomat postawiono na chodniku. Bardzo często jest on nieczynny, niestety. Do najbliższego oddziału, gdzie jest bankomat jest kilkanaście kilometrów... Gdy zgłosiłam swoje uwagi korzystając z infolinii otrzymałam odpowiedź, której nawet nie chcę cytować. Czyżby pracownicy banku nie zrozumieli moich uwag, a może lekceważą klientów.... nie ma sensu dłużej wymieniać. Zaczynam myśleć o zmianie banku...
Odpowiedz
0 Lajków
Gosia3
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-11-2019
Wiadomość 4 z 5 (3 549 wyświetleń)

Re: Re.: likwidacja bankomatów

@Gosia3 przykro mi, jeśli odniosłaś wrażenie, że ktokolwiek może lekceważyć klientów.  Przepraszam, za całą sytuację. Staramy przekazywać wszystkie sugestie do odpowiedzialnego zespołu w danym temacie. Sieć bankomatów systematycznie rozwijamy w połączeniu z operatorem Planet Cash. Mam nadzieję, że pozostaniesz z nami.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 5 (3 491 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy