Odpowiedz

kasa walutowa

Zastanawiam się nad przeniesieniem moich oszczędności w walucie do innego banku,ponieważ w moim mieście nie ma kasy walutowej /miasto 40-to tysięczne 56-400/,myślę ,że to ,,obciach'' dla ING.Na moje sugestie niezmiennie otrzymuję odpowiedżEmotikon: Językańskie sugestie przekazałem/am/ wyżej cokolwiek miałoby to znaczyć.Inna odpowiedż to:A może w pańskim mieście zainstalują taki wpłatomat/bankomat ,który potrafi wypłacić/wpłacić w euro.itd.Typowa spychologia.Mimo wszystko pozdrawiam.B.A.

 

Odpowiedz
0 Lajków
bodeusza361
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
0
17-09-2016
Wiadomość 1 z 1 (1 735 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szyb

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy