Odpowiedz

Wplatomat

Witam poprostu rece opadaja czlowiek zarabia ciezko pieniadze przychodzi by wplacic je na konto bo trzeba zaplacic rachunki i co wplatomat ci kradne kase nie rejestruje tranzakcji i na koncie nie ma pieniadzy dzwoniac na infolinie pani przyjmuje zgloszenie i co trzeba czekac sytuacja miala miejsce 1.01.2019 dzis mamy juz wtorek na czacie dowiaduje sie ze bankomat byl z firmy planet cash i tzreba czekac az laskawie oni przyjma zgloszenie i tu sa schody bo mnie juz krew zalewa bo nie chodzi o kwote 10zl a 4700zl nie mam zadnej pewnosvi ze pieniadze do mnie wroca a sa mi bardzo potrzebne tylko co kogo to interesuje wazne ze raty jak sie kredyt wezmie musza byc na czas !!! Czysta parodia i zlodziejstwo sprawa nadaje sie do telewizji bo widze ze takich jak ja jest wielu .... pytam kto przez ten czas oczekiwania da mi na zycie ? Kto nakarmi dziecko ? Po hu*** robicie urzadzenia ktore zawodza ? By krasc ? 

Odpowiedz
0 Lajków
goly244
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-02-2019
Wiadomość 1 z 15 (8 893 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

[ Edytowane ]

Przykro mi, że znalazłeś się w takiej sytuacji Emotikon: Smutny
Reagujemy na każde zgłoszenie odnośnie naszych urządzeń.
Gdy kontaktowałeś się z nami na czacie - otrzymałeś numer reklamacji?
Czy mógłbyś mi go podać? Postaram się to dla Ciebie wyjaśnić.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 15 (8 882 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

Tak numer otrzymalem juz w piatek i tylko mam czekac 000640/022019

Odpowiedz
0 Lajków
goly244
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-02-2019
Wiadomość 3 z 15 (8 877 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

[ Edytowane ]

Dziękuję, że odpisałeś Emotikon: Szczęśliwy
Przekazałam informacje do odpowiedniego zespołu - zaznaczyłam, że sprawa jest pilna.
Proszę, oczekuj na naszą odpowiedź.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 15 (8 858 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

I pienizki wpłynęły  na konto za co dziekuje bo zostaly uznane warunkowo do wyjasnienia mam jednak nadzieje ze wszystko bedzie w pozadku i slicznie dziekuje za przyspieszenie sprawy i naprawde zrobcie cos z tymi wplatomatami bo juz teraz wiem ze wiecej z niego nie skorzystam wole wplacic pieniadze na poczcie lub w okienku w banku by wiecej taka sytuacja nie miala miejsca bo jest to nie komfortowe i dla banku a tym bardziej dla poszkodowanego 

Odpowiedz
0 Lajków
goly244
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
05-02-2019
Wiadomość 5 z 15 (8 831 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat

Dziękujemy za wszystkie informacje. Urządzenia ulegają awariom, jednak dokładamy wszelkich starań, aby zdarzało się to jak najrzadziej. Nasz serwis sprawdzi urządzenie, z którego korzystałeś.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjuszJ
Były moderator
Były moderator icon
19
6
26-11-2018
Wiadomość 6 z 15 (8 825 wyświetleń)

Re.: Wplatomat

no niestety te wplatomaty i ich dzialanie jest zawodne ,sam posiadam konto w ING aleprzez wieczne modernizacje w wekend serwera nic nie dociera odrazu jak wplacisz w wplatomacie , od kjakiegosczasu zastanawiam sie czy nie zlikwidowac konta w tej sieci - konkurencja daje za ta sama oplate wiecej mozliwosci i niezawodnosc- rozwazcie to ci ktorzy nie sa zadowoleni - prawo wyboru , ja napewno zmienie bank
Odpowiedz
0 Lajków
artlac1727
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-10-2019
Wiadomość 7 z 15 (7 518 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat

[ Edytowane ]

Wpłaty w naszych wpłatomatach księgujemy do 20:00, od poniedziałku do piątku. Jeśli wpłacisz pieniądze, po tej godzinie lub w dniu ustawowo wolnym, pieniądze na koncie udostępnimy od razu, zaksięgujemy je w najbliższym dniu roboczym. Oznacza to, że będziesz mógł z nich korzystać, natomiast w historii zobaczysz wpłatę kolejnego dnia roboczego. W przypadku, gdy wpłacasz pieniądze we wpłatomacie Planet Cash, z naszym logo, pieniądze mogą pojawić się na koncie w ciągu 24 godzin. Jeśli miała miejsce sytuacja, że nie udostępniliśmy Twoich pieniędzy od razu - przepraszam Cię za nią. Warto zgłaszać nam kłopoty z urządzeniem w danej lokalizacji. Dzięki temu możemy działać od razu, wysyłając tam odpowiedni zespół. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 8 z 15 (7 392 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat

Witam, mój problem polega na wpłacie do wpłatomatu planet cash ing kwoty 3850 zł, wpłatomat do tej pory nie zaksiegowal wpłaty! A wpłatę robiłem 11.01.2020r, jestem w miarę nowym klientem banku ale dość często wplacałem pieniądze na konto i zawsze były niemal natychmiastowo, co w takiej Sytuacji? W jakim czasie bank rozwiązuje takie sytuacje? Pieniądze te bardzo mi są potrzebne i niewiem co robić teraz, proszę o pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
Kempes86
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
12-01-2020
Wiadomość 9 z 15 (6 463 wyświetleń)

Re: Re.: Wplatomat

@Kempes86 skontaktuj się z nami na naszej infolinii pod numerem 323570069 - sprawdzimy sytuacje na koncie.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 15 (6 462 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy