Odpowiedz

Wpłatomaty / bankomaty euro

Witam,
Czy Bank posiada lub planuje wprowadzenie wpłatomatów/ bankomatów w walucie euro?

Jak Państwo rekomendują korzystanie z kont walutowych skoro wpłaty/wypłaty są płatne oprócz tej jednej transakcji w m-cu? Czasami to za mało mimo kombinowania z OKO etc. ... Jaka jest alternatywa? Przydało by się coś w rodzaju konta Komfort w walutach obcych.
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 1 z 12 (117 850 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

Aktualnie udostępniamy klientom 15 bankomatów, realizujących wypłaty euro. Są one rozmieszczone w całej Polsce. Nie mamy jeszcze w planach wdrożenia wpłatomatów w euro.

Przekazałam Twoją propozycję dalej. Obecnie tak jak napisałeś tylko 1 wpłata/wypłata jest bezpłatna, a każda kolejna płatna 9 zł w trakcie danego cyklu. Dlatego zachęcam do realizacji transakcji bezgotówkowych. Do swojego konta walutowego w euro możesz podpiąć swoją kartę VISA (jeśli posiadasz) i dzięki temu unikniesz prowizji za realizację transakcji bezgotówkowych w euro. Jest to wtedy tzw. karta wielowalutowa. Możesz poczytać o tym na naszej stronie tutaj.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 12 (117 748 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

@KatarzynaAdla Konto Komfort opłata za wpłaty walutowe jest taka sama jak wpłaty w PLN?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 12 (117 730 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam, ale konto Komfort jest prowadzone w złotówkach, wiec jeśli chciałbyś dokonać wpłaty w walucie to musimy to przewalutować. Każda wpłata na konto Komfort w oddziale banku jest bezpłatna.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 12 (117 721 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

"Konto komfort" traktuje jako pewien pakiet.

Mam konto w PLN ale również rachunek w Euro.

Pytanie dotyczyły drugiego z nich, czy na niego z racji posiadanego "komfortu" mogę wpłacać środki za darmo?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 12 (117 718 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

@KatarzynaA w jaki sposób można w wpłacić Euro po wykorzystaniu bezpłatnych transakcji w oddziale?

Co do wypłat: czy można je realizować w Euronetach z EUR? Jeśli tak, to jaki jest tego koszt? ☺
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 6 z 12 (117 676 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

Ad 1. Chodzi mi o to, czy jest jakaś alternatywa, czy trzeba zapłacić te 9 zł za następną transakcję.
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 7 z 12 (117 674 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

@jakubus03 Obecnie nie mamy alternatywy dla wpłaty gotówki w walucie. Możesz raz w miesiącu wpłacić ją za darmo na swoje konto walutowe w EUR, a za kolejne wpłaty w tym samym miesiącu rozliczeniowym pobierzemy opłatę 9 zł. Co do wpłatomatów EUR w sieci Euronet to nie proponujemy korzystania z tego rozwiązania. Euronet nalicza prowizje po swojej stronie. Nie mamy dokładnych informacji jakie, więc proponuję dopytać u nich. @Konto usunięte Konto Komfort i konto w EUR to dwa odrębne konta. Stąd też tak jak napisałem wcześniej więcej niż jedna wpłata / wypłata gotówki w miesiącu rozliczeniowym w oddziale banku kosztuje 9 zł.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 8 z 12 (117 590 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro


ŁukaszW pisze:

Konto Komfort i konto w EUR to dwa odrębne konta. Stąd też tak jak napisałem wcześniej więcej niż jedna wpłata / wypłata gotówki w miesiącu rozliczeniowym w oddziale banku kosztuje 9 zł.


Rozumiem,  że w takim razie skoro osobno to na jedno i drugie mogę wpłacić raz w miesiącu bez opłat.

Już pojąłem, że Konto Komfort to żaden pakiet, a główna zaleta to współwłasność.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 9 z 12 (117 589 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

@Konto usunięte na Konto Komfort możesz wpłacać i wypłacać pieniądze w oddziale banku za darmo bez ograniczeń, jeżeli wpłacisz walutę to przeliczymy ją na złotówki. Jedna darmowa wpłata i wypłata w miesiącu rozliczeniowym dotyczy konto w EUR Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 10 z 12 (117 586 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy