Odpowiedz

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Dalej nie mam odpowiedzi !! Paranoja jakaś?! Czekam na wyjaśnienie sytuacji 12.06 jeśli nie mam pieniędzy swoich pieniędzy na koncie zgłaszam sprawę na policję.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaProchow
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-06-2017
Wiadomość 11 z 125 (21 078 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Z pomocą policji nie wygrasz. Banki sa tak zabezpieczone ze nawet pilicji nie ujawnia danych z wpłatomatu. Jedyny bat na banki to Rzecznik Finansowy.
Ja dzieki Rzecznikowi odzyskałem kasę. Fakt że trwało to prawie rok ale wygrałem.
Odpowiedz
0 Lajków
Kamil_Kacz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-06-2017
Wiadomość 12 z 125 (20 965 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Witam

W dniu 3 sierpnia 2017 wpłatomat zabrał moje 1700 zł przeznaczone na ratę i zwrócił tylko kartę. Po zgłoszeniu reklamacji otrzymałam informację, że mają 7 dni na rozpatrzenie, bo musi przyjechać serwis i przeliczyć pieniądze w zepsutym wpłatomacie. Zapewniono mnie, że na pewno to będzie szybciej. Nie było - w ostatnim dniu ponagliłam zgłoszenie na infolinii i otrzymałam sms, że rozpatrzenie reklamacji mam dostępne na rachunku bankowości elektronicznej. Oto jej treść: w sprawie Pani reklamacji poczyniliśmy działania, które pozwolą ją dokładniej wyjaśnić. Niestety wydłuży to nieco czas oczekiwania na naszą odpowiedź. Skontaktujemy się z Panią po wyjaśnieniu sprawy - najpóźniej – 24 sierpnia 2017. Czy to jakieś kpiny?? Z czego mam opłacić rachunki?? Skąd mam wziąć na życie i jedzenie?? To chyba jakieś nieporozumienie! Poradźcie coś proszę. Na pewno będę kończyć współpracę z tym bankiem, mąż też ma konto, więc na pewno je zamknie. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
adrmag6988
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-08-2017
Wiadomość 13 z 125 (19 761 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Staramy się, aby reklamacja została rozpatrzona szybciej.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 14 z 125 (19 681 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

miałam dziś taką samą sytuację. wcieło mi 2600zł . to złodziejstwo. wstyd by mi bylo pracować w takim miejscu jak ING . brak mi słów . 

Odpowiedz
0 Lajków
agatatg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
04-09-2017
Wiadomość 15 z 125 (19 361 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

miałam dziś taką samą sytuacje. INg ukradło mi 2600zł . Trzeba to gdzieś zgłosić ! policja nie pomoże, myśle nad telewizją bo widzę , że oszukanych osób jest więcej !!
Odpowiedz
0 Lajków
agatatg
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
04-09-2017
Wiadomość 16 z 125 (19 360 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Każde zgłoszenie reklamacyjne jest przez nas wnikliwie analizowane i każdorazowo przeliczamy kwotę w danym urządzeniu. Ponadto staramy się możliwie jak najszybciej rozpatrywać zgłoszenia reklamacyjne.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 17 z 125 (19 292 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Witam, zgłoszenie 12995/09/2017 - jak długo mam jeszcze czekać na zwrot pieniędzy - czekam już od środy, tak wygląda u Państwa obsługa klienta?

Odpowiedz
0 Lajków
jurasgr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-10-2017
Wiadomość 18 z 125 (18 485 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

W przypadku reklamacji związanej z brakiem zaksięgowania wpłaty rozpatrzymy ją do 7 dni kalendarzowych. Jeżeli nadal nie otrzymałeś odpowiedzi to prosimy o kontakt z doradcą z zakresu reklamacji pod numerem 32 357 00 62 (do godziny 19:00).





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 19 z 125 (18 422 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Dzisiejszego dnia tj. 31.10 w godzinach wieczornych ok 20:40  , kultularnie udałem się do placówki banku n ul. Warszawską 147 w Kielcach aby wpłacić kasę na opłaty , 2800 zł , opłaty zawsze wykonuje ostatniego dnia każdego miesiąca , robię to na ostatnią metę , ale tym razem naprawdę się zaskoczyłem kiedy wpłatomat mi wysłał komunikat proszę odebrać nierozpoznane banknoty i nic nie wydał, oprócz karty, z reguły tej że jutro swięto dopiero w czwartek rano będę mógł się kontaktować z bankiem. Mam nadzieję , że sprawa się zakończy pomyślnie , i jeśli czyta to pracownik banku proszę o pomoc, gdyż 2800 to sporo , oszczędzam na wszystko i w ciągu 5 min tracę kasę w tak bezsensowny sposób, rachunki się nie zapłacą a na reklamacje będzie trzeba czekać, nigdy żadnych problemów z bankiem ani bankomatami nie miałem ale w tym momecie jestem bardzo bardzo zawiedziony i smutny...

Odpowiedz
0 Lajków
arkzp8240
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
31-10-2017
Wiadomość 20 z 125 (17 993 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy