Odpowiedz

Re: Wpłatomat zabrał pieniądze.

W tej sytuacji konieczne jest, abyś zgłosił reklamację. Proponuję, abyś kontaktował się z naszą całodobową infolinią pod numerem 32 357 00 69. Zawsze staramy się, aby reklamacja była rozpatrzona tak szybko jak to możliwe.

---

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
Lajki: 95
Wpisy: 331
Wiadomość 21 z 39 (5 014 wyświetleń)

reklmacja zgłoszona, czekam na pomoc w czwartek rano idę do banku

Odpowiedz
0 Lajków
arkzp8240
Nowy w branży
Nowy w branży icon
Lajki: 0
Wpisy: 2
Wiadomość 22 z 39 (5 009 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

Taka sama sytuacja, wplacalam pieniądze w wplatomacie w Bpchni wczoraj w kwocie 900zl, 200 zl wróciło jako banknoty nieprawidłowe, pozostałe 700zostało w wplatomacie, karta zostala zwrócona bez żadnego potwierdzenia. Pieniądze nie zostały zaksiegowane.. telefon zaraz po zajściu nic nie zdziałał-Pani kazała dzwonić rano, reklamacja złożona oczywiście dziś rano -czas oczekiwania 5dni roboczych... maksymalnie do następnego poniedziałku.. Jestem bardzo zawiedziona, bo bardzo często korzystam z wplatomatu i pierwszy raz taka sytuacja i zaskoczenie, ze tak dlugo to trwa..
Odpowiedz
0 Lajków
Sylwia3
Nowy w branży
Nowy w branży icon
Wpisy: 1
Wiadomość 23 z 39 (4 778 wyświetleń)
Highlighted

Re: Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze.

@Sylwia3 Jest to maksymalny czas rozpatrzenia zgłoszenia. Staramy się, żeby odpowiedź była szybciej. 

-----------------
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
Lajki: 138
Wpisy: 576
Wiadomość 24 z 39 (4 731 wyświetleń)

Wasz wpłatomat w Koronie we Wrocławiu właśnie połknął moje 10 tyś zł oraz kartę. Na infolinii oczywiście 7 dni oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji. 7 dni będziecie trzymali 10 tyś tak oooo. To jest skandal który trzeba opisać na wykop.pl a nie tutaj aby wszyscy wiedzieli jak ryzykowne i ile nerów przynosi korzystanie z banku ING  i wpłatomatów. Tak przekonujecie, że to dobre rozwiązania a nie ma nic gorszego niż te wpłatomaty

Odpowiedz
0 Lajków
rikard82
Nowy w branży
Nowy w branży icon
Wiadomość 25 z 39 (3 642 wyświetleń)

Witam, o godzinie 22:30 byłam NIESTETY waszej placówce z wpłato-matem Warszawa ul. Płocka 17 - wpłacałam 700zł aby zapłacić rate za kredyt po czym bankomat przeliczył pieniądze standardowo i pojawiła się informacja " Trwa deponowanie pieniędzy" trwało to około 5min i informacja " Transakcja nie powiodła się proszę o kontakt z numerem 801 222 222" Zadzwoniłam tam dwa razy i dostałam odpowiedź aby dzwonić jutro rano, to jakaś kpina, że nie macie 24h technika, który potrafi pomóc w takiej sytuacji jak macie BANKOMATY I WPŁATOMATY 24/h !! Jeżeli odzyskiwanie pieniędzy będzie trwało teraz 7 dni roboczych to kto zapłaci kare za spóźnioną RATE!?

Odpowiedz
0 Lajków
retret
Nowy w branży
Nowy w branży icon
Wiadomość 26 z 39 (3 598 wyświetleń)

Tego typu reklamacje rozpatrujemy maksymalnie do 7 dni. Jednak staramy się je rozpatrzyć jak najszybciej. 

Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
Lajki: 16
Wpisy: 52
Wiadomość 27 z 39 (3 555 wyświetleń)

Wczoraj wpłacałam 400pln w Silesi Katowice, wpłatomat wziął pieniądzę, zatwierdziłam sumę i na ekranie pojawiło się PROSZĘ CZEKAĆ które nie chciało zniknąć około minuty, zawsze to trwa kilka sek.... do tej pory nie mam wplaty nie koncie.

Odpowiedz
0 Lajków
queixx
Nowy w branży
Nowy w branży icon
Wiadomość 28 z 39 (2 616 wyświetleń)

Aby to sprawdzić, prosimy napisz do nas przez Moje ING: Wiadomości -> Nowa wiadomość.

-----------------
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
Lajki: 138
Wpisy: 576
Wiadomość 29 z 39 (2 613 wyświetleń)

Mnie też spotkała taka sytuacja.
04.03.2018 r. ok godz 16:50 we wpłatomacie ING przy oddziale w Olsztynie wpłacałem gotówkę, ponad 3 tyś zł. Po włożeniu karty i wybraniu opcji wpłaty otworzyła się kasetka. Włożyłem pieniądze i kiedy automat je liczył nagle się przywiesił i pojawił się komunikat że bankomat nieczynny, awaria. Po kilku minutach zaczął działać ale tylko jako bankomat bez możliwości wpłaty. Dzwoniłem na infolinię, ale z racji tego że była to niedziela poproszono mnie że jeśli zależy mi na czasie to najlepiej zadzwonić jutro i wtedy niezwłocznie się tym zajmą. Następnego dnia zadzwoniłem na infolinię, podałem wszelkie informacje odnośnie zdarzenia i przyjęto zgłoszenie reklamacji. Po kilku godzinach dostałem sms że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie i na koncie pojawiły się wcześniej utracone pieniądze.

Postanowiłem napisać o tym dlatego, że ludzie piszą na forach tylko wtedy kiedy mają problem, a kiedy się rozwiąże to już nie dają znać. Może kiedyś ktoś będzie miał podobny problem i jak przeczyta tą wiadomość to się trochę uspokoi bo sam wiem jak mocno byłem zdenerwowany tą sytuacją.

Pozdrawiam ING i dziękuję za szybką interwencję.

Odpowiedz
0 Lajków
Elche
Nowy w branży
Nowy w branży icon
Wiadomość 30 z 39 (2 202 wyświetleń)