Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat zabrał pieniądze i brak odpowiedzi

 

28 12 2018 wplatomat w placowke ING na ul. Krolewskiej 57. Godz. 11:51 wplacilem 7000 tys zl.
W wrzuconych banknotach bylo rowniez 500 dolarow amerykanskich. Bankomat nie przerwal transakcji ani nie zwrocil dolarow. Podszedłem do
pracownika Banku i wyjaśniłem co się stało. Pracownik odpowiedział, że bankomat obsługuje inna firma i można jedynie
złożyc reklamację więc złożyłem - nr 013793/122018. Pracownik przyjmujący reklamację skontaktował się jeszcze z infolinią
aby skonsultować co należy w tej sytuacji zrobić. Na pytanie ile można potrwać rozwiązanie sprawy usłyszałem, że
najpóźniej do 16-01-2018 i taki dokument też otrzymałem. 20 dni na wyjaśnienie sprawy gotówkowej ! Jeszcze tego samego dnia otworzyłem konto walutowe
żeby przyśpieszyć całą operację zwrotu pieniędzy. Tydzień po zgłoszeniu trafiłem na to forum i czytałem uspokajające
odpowiedzi pracowników ING, że te daty są podane jako te najpóźniejsze. Dziś jest 17-01-2018 i nie
zwrócono mi ani pieniędzy ani nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Jest 1 dzień po "najpóźniej do 16-01". Niech wreszcie ktoś się zajmie tą sprawą. To wszystko Bank ING może sprawdzić.
Nawet konsultacje pracownika z infolinią!

 

Odpowiedz
0 Lajków
mati99
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 730 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał pieniądze i brak odpowiedzi

Proszę, sprawdź ponownie skrzynkę Wiadomości.
Przepraszamy za czas oczekiwania. 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 710 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy