Odpowiedz

Wpłatomat wciągnął pieniądze.

Dnia 21.04.2017r. ok. godziny 14:10 chciałem wpłacić 900zł w wpłatomacie firmy Planet Cash (sygnowany przez ING) w Gdyni przy ul.Plac Górnośląski . Pieniądze zostały włożone do podajnika , po czym wciągnięte i przeliczone. Na ekranie wyświetliła się kwota, którą wpłaciłem, czyli 100x9 więc zatwierdziłem, po czym pojawił się "błąd transakcji skontaktuj się ze swoim odziałem banku". Po wszystkim wyskoczyła karta i pusty kwit.. pieniędzy już nie zobaczyłem. Po telefonie do Planet Cash, jako własciciela maszyny , przełączyli mnie na dział reklamacji w banku ING. Tam Pani przyjęła zgłoszenie. Szczerze, obsługa nie jest dla mnie zadawalająca ,bo ani śladu pieniedzy na koncie, ani żadnego potwierdzenia tego błędu. Czy maszyna nie powinna zostać zabezpieczona odrazu po zdarzeniu ? jaką mam pewnośc, że zwrócą mi całą kwotę którą wpłaciłem ? Oczywiście spychologia ,że to do ING należy sprawa, a ING ,że to nie są wpłatomaty ING i że Planet Cash za to odpowiada... Czy mam iść z tym na policje ? aby oni zabezpieczyli monitoring z maszyny ? ktoś miał podobną sytuacje z PC ? 

Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszG
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-04-2017
Wiadomość 1 z 2 (8 133 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat wciągnął pieniądze.

Jeżeli przyjęliśmy już takie zgłoszenie, prosimy o cierpliwość. Przeliczymy urządzenie i zwrócimy pieniądze na Twoje konto.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 068 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy