Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat nie zaksięgował całej wpłaconej kwoty

Witam,

we wpłatomacie została wpłacona kwota 3390 zł, wpłatomat zaksięgował kwotę 2390 zł. Zgłoszono reklamację, na którą otrzymano po kilku dniach odpowiedź na zgłoszenie nr 004419/012019, że do wpłatomatu została wpłacona kwota 2390 zł i że we wpłatomacie nie było nadwyżki i nie pojawiły się błędy itp.

To bardzo dziwne, że nadwyżki nie ma, chodzi nie o kwotę 100 zł ale o kwotę 1000 zł. Wychodzi na to, że wpłatomaty pożerają pieniądze i strach wpłacać, żeby nie pozostać bez środków do życia. Są przecież kamery i powinna być możliwość zweryfikowania przebiegu zdarzeń, tym bardzie, że pieniądze były dokładane partiami. 

 

Gdyby chodziło o kwotę 50-100 zł pewnie bym odpuściła, ale 1000 zł miało być na pokrycie zobowiązań kredytowych.

Przykro tylko, że do tej pory dobrze mi się współpracowało z ING. Nadmienię tylko, że kiedyś wypłacałam 500 zł w bankomacie, na koncie nie zostało to zaksięgowane dopiero po kilku tygodniach kwota została odciągnięta z rachunku. Dlatego warto, żeby ING przeanalizował sprawę jeszcze raz.

 

Jeżeli w taki sposób będą reklamacje rozpatrywane to ING pozbędzie się klientów na własne życzenie. Bank ma zapewnić bezpieczeństwo środkom, a nie bezprawnie przetrzymywać, albo przywłaszczać sobie środki klientów.

Odpowiedz
0 Lajków
julkar8112
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-01-2019
Wiadomość 1 z 3 (2 917 wyświetleń)

Re: Wpłatomat nie zaksięgował całej wpłaconej kwoty

julkar8112 Przekazaliśmy wczoraj Twoją wiadomość do odpowiedniego zespołu. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (2 864 wyświetleń)

Re: Wpłatomat nie zaksięgował całej wpłaconej kwoty

[ Edytowane ]

julkar8112 Jeśli nie zgadzasz się z odpowiedzą na Twoje zgłoszenie, możesz odwołać się od reklamacji. Przeanalizujemy sprawę jeszcze raz.
Odwołanie możesz zgłosić w taki sam sposób, jak reklamację. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
532
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (2 743 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy