Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat ING w Poznaniu "zjadł" pieniądze....

W ubiegłum tygodniu (piątek 17.05) wpłacałam środki w wpłatomacie w Poznaniu. Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Tym razem było inaczej - wpłatomat "zjadł" włożone do slotu banknoty i nie wydał ani potwierdzenia ani pieniędzy z powrotem.

Mija już tydzień (dziś  mamy 23.05) i jak do tej pory nie otrzymałam pieniędzy z powrotem, nie otrzymałam nawet żadnej odpowiedzi od banku w sprawie reklamacji (008519/052019).

Jak do tej pory miałam jak najlepsze zdanie o tym banku, teraz jestem mocno zaskoczona opieszałością - tym bardziej, że przy przyjęciu reklamacji Pani zapewniała mnie, że bank zaksięguje wpłacone środki jak tylko wpłatomat i rejest wpłatomatu zostaną sprawdzone (co, jak mnie poinformowano, zazwyczaj ma miejsce w tym samym dniu lub najpóźniej dnia następnego).

 

Odpowiedz
0 Lajków
alicja_poznan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-05-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 556 wyświetleń)

Re: Wpłatomat ING w Poznaniu "zjadł" pieniądze....

Rozumiem, że zależy Ci, aby pieniądze szybko znalazły się na Twoim koncie. Staramy się, aby zgłoszenia w tym temacie rozwiązywać w najkrótszym czasie.
Przekazałam prośbę do działu reklamacji o zajęcie się Twoją sprawą.  

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 554 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy