Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Przydał by się Oddział Banku ING w Koronowie pow.Bydgoski Kujawsko Pomorskie

Witam Przydał by się oddział Banku ING w Koronowie Kujawsko Pomorskie powiat Bydgoski kto jest za takim rozwiązaniem ? :-) Proszony jest o wysłanie sugestii tu na forum lub bezpośrednio do Banku ING 

Odpowiedz
0 Lajków
Maciejing
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
31-10-2017
Wiadomość 1 z 4 (6 518 wyświetleń)

Re: Przydał by się Oddział Banku ING w Koronowie pow.Bydgoski Kujawsko Pomorskie

Sugestia ciekawa. Przekazałem ją osobom, które tym tematem się zajmują. Osoby zainteresowane zachęcam do kontakt z nami tutaj lub przez swoją bankowość elektroniczną Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 461 wyświetleń)

Re: Przydał by się Oddział Banku ING w Koronowie pow.Bydgoski Kujawsko Pomorskie

Dodam że oprócz w Koronowie oddziały ING by się przydały w Tuchola,Sępólno Kraj.,Świecie,Nakło To są duże miejscowości gdzie na pewno  warto by było tam właśnie otwierać oddziały.

Odpowiedz
0 Lajków
Maciejing
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
31-10-2017
Wiadomość 3 z 4 (6 375 wyświetleń)

Re: Przydał by się Oddział Banku ING w Koronowie pow.Bydgoski Kujawsko Pomorskie

Dziękujemy za Twoją sugestię Emotikon: Szczęśliwy Przekazałam ją do odpowiednich osób. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (6 295 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy