Odpowiedz

Placówka w Ciechanowie

Szanowni Państwo,

 

Nie wiem za bardzo do kogo zgłosić problem, więc postanowiłem napisać tutaj. Jestem Waszym klientem ładnych parę lat. Chwalę sobie współpracę z Wami, ale nie to jest tu tematem głównym. Chodzi mi o placówkę w Ciechanowie. Z racji wykonywanej pracy w placówce jestem raczej w godzinach mocno popołudniowych lub wręcz wieczornych, a bardzo często w weekendy. W skrócie wtedy kiedy placówka jest nieczynna. Korzystam głównie z wpłatomatu. Ostatnio jednak jeden widok mocno zakuł mnie w oczy. Pragnę się z Państwem nim tutaj podzielić. Poniżej zdjęcia:

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

 

Czy musi to tak wyglądać?

 

Wiem jak to może się skończyć w korporacji, więc od razu w obronę "biorę" Panią sprzątaczkę, którą często spotykam w godzinach popołudniowych. Po jej pracy placówka ślni, kobieta "robi robotę". Tylko kilka godzin później, bądź w weekend znów jest bałagan. Bardzo często jestem świadkiem takiego nieporządku, ale po ostatniej wizycie (niedziela po południu) postanowiłem coś z tym zrobić. Czy jest to dużym problemem/wydatkiem dla Banku zamontować niewielki nawet smietnik nieopodal bankmatów/wpłatomatów? Albo chociaż zaraz przed wejściem? Bo najbliższy śmietnik jest na chodniku około 15 metrów dalej i dla niektórych to za daleko. Czy nie można zabrać śmiecącym pretekstu do śmiecenia i wstawić subtelny śmietniczek na wydruki z bankomatów?

Odpowiedz
0 Lajków
Rpetryko
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
31-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 323 wyświetleń)

Re.: Placówka w Ciechanowie

Zgłosiliśmy sprawę do odpowiedniej jednostki.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 293 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy