Odpowiedz

Re.: Opłaty za wypłaty

Serdecznie dziękuję za odpowiedź, teraz każdy może ocenić argumenty przytoczone przez bank i podjąć decyzję, czy zostać, czy nie.

Odpowiedz
0 Lajków
espirit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
6
18-11-2015
Wiadomość 81 z 120 (22 450 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

@MarcinB jak rodzice nie beda musieli dymac z buta ponad kilka kilometrow do bankomatu i bedzie w dogodnej lokalizacji na zawadzie(szkoda ze biedronka zajeta przez EuroNet) to mysle ze nie bedzie im to przeszkadzac, tylko jeszcze nauczyc sie beda musieli nowego menu, bo jak wiadomo starszym ludziom przyswajanie przychodzi juz trudniej.

Nie liczą się już Ludzie
Odpowiedz
0 Lajków
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 82 z 120 (22 343 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Nie liczą się Ludzie, liczy się kasa dla Nas, frajerzy.
To prawda to nie jest charytatywa tylko bank ktory ma zarabiac kase a nie rozdawac na lewo i prawoEmotikon: Szczęśliwy
Glosy niezadowolenia juz cichna i juz jest luzikEmotikon: Szczęśliwy
Troche klientow odeszlo a i pewnie troche tez przyszloEmotikon: Szczęśliwy. Gra toczy sie dalejEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 83 z 120 (22 261 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

To zmieńcie sobie bank, po co narzekacie?

Żalą się, narzekają, wyzywają - a i tak w nim zostaną. Typowe.
Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 84 z 120 (22 168 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Naturalna kolej rzeczy, że smutne wieści przyjmujemy z żalem. Jednak później następuje otrzeźwienie i działanie. Wielu klientów już szuka alternatywy, niektórzy będą się jeszcze chwilę wahać a inni (jak ja) bez mrugnięcia okiem znajdą lepszą ofertę. Bank jest instytucją profit, ale niekoniecznie musi czerpać zyski z depozytów. Przeważnie jest odwrotnie! Zmiana regulaminu ING wyraźnie pokazuje, że albo bank udzielił zbyt wielu "złych" kredytów i szuka desperacko kasy w kieszeniach stałych klientów, albo w poważaniu ma wszystkich i wszystko, zamierza doić nas na maxa.

Argumentacja dotycząca wprowadzanych zmian może przekonać laików, ale nie ludzi myślących i potrafiącyh zarządzać swoim majątkiem.

Poza tym niezdecydowanym mogę polecić wariant pośredni, o którym wspominałem: pozbyć się karty do rachunku, wypłacić wszystkie środki i cieszyć się darmowym kontem. Ciekaw ile takich pustostanów będzie wisieć w ING? Swego czasu przerabiał to mBank i raczej na dobre im to nie wyszło.

rusek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
16
18-11-2015
Wiadomość 85 z 120 (22 124 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

@Keicam nigdy nie twierdzilem ze tyo charytatywa, ale jak reklamuja sie ze licza sie ludzie, a potem robia taki numer to raczej cos tu jest nie tak, ja z karty nie korzystam ale przekonalem moich rodzicow do przejscia, do ING wlasnie ze byl za darmo jak spelnia nie wygorowane warunki, ale odwrocili sie od tego i to mnie zabolalo bo dotej pory ich chwalilem, a teraz jak ktos pyta to juz nie polecam, kaze mu sprawdzic inne banki ktore reklamuja ze sa za darmo(wypłaty) obecnie 2 to robia jeden zwiazany z telefonia komorkowa, 2 zwiazany z kątami i stopniami, oba rozowe.

Nie liczą się już Ludzie
Odpowiedz
0 Lajków
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 86 z 120 (22 044 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Po co czytasz żale?  Mozesz je opuszczac

 

@franeloo Zali sie i narzeka ze narzekamy. Typowe

 

 

Nie liczą się już Ludzie
Odpowiedz
0 Lajków
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 87 z 120 (22 042 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty


MarcinB napisali:

viking napisali:

Mam w ING konto osobiste i firmowe, dwa konta oszczędnościowe, mały kredyt i co miesiąc wpływy około 10 000. Jesli wprowadzicie opłaty za wypłaty z obcych bankomatów to zrezygnuję z waszych usług...


Jak wspomniał @S0079 przy jednorazowym wpływie w wys 10.000 zł, konto Premium będziesz miał bez żadnych opłat, a wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce pozostaną bez opłat. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Konta Premium lub wypełnij formularz kontaktu, oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy ofertę.


 

 

HA HA HA i to jest też niezła ściema... Ja mam wpływy na konto średnio-miesięczie koło 20 000...tylko że przychodzą one w przelewach poniżej 10 0000  tysięcy i co???

Miła Pani w rozmowie telefonicznej mnie pogoniła odnośnie konta premium bo musi być 10 000 w jednym przeleweie. 

 

 

To jak klient z wpływami około 20 000 miesięcznie nie jest dla Was atrakcyjny to GRATULUJE... poszukam innego banku.

yahol1215
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
30-11-2015
Wiadomość 88 z 120 (21 971 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty


ellukes napisali:

Zastanawiam sie czy wprowadzone oplaty to nie czasem kompensacja kosztu wygenerowanego przez Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie:

 

http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/bankructwo-banku-z-wolomina-inne-banki-zloza,40,0,19627...

 

https://www.bfg.pl/sites/default/files/zalacznik_nr_5._wysokosc_kwot_obowiazkowych_wplat_podmiotow_o...

 

https://www.bfg.pl/aktualnosci/uchwala-nr-87dgd2015-zarzadu-bankowego-funduszu-gwarancyjnego-z-dnia-...

 

 


Zmiany w Tabeli Opłat i Prowizji nie mają związku z opisaną sprawą. Jesteśmy silnym, mocno dokapitalizowanym bankiem. Nasz współczynnik kapitałowy kształtuje się na bardzo wysokim w stosunku do rynku poziomie (na koniec III kwartału 2015 roku wynosił 13,7%). Dodatkowo portfel depozytowy znacznie przewyższa kredytowy, co zwiększa bezpieczeństwo depozytów oraz zapewnia wysoką płynność banku i swobodę działania.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 89 z 120 (21 910 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

To jak macie taki bogaty portfel, to kosztem swojej marży na kredytach rekompensujcie dodatkowe koszty a na dodatkowy zysk ciężko zapracujcie. Póki co mydlicie ludziom oczy każąc płacić haracz za to, że wam dają kasę do obrotu.

Taka arogancja, buta i wręcz chamstwo winno spotkać się z wyraźnym sprzeciwem klientów. Jaki będzie kolejny ruch?

rusek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
13
16
18-11-2015
Wiadomość 90 z 120 (21 853 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy