Odpowiedz

Nowy oddział w Nowym Dworze Mazowieckim

Dzień dobry.
Chciałbym zgłosić potrzebę na nowy oddział w Nowym Dworze Mazowieckim, woj. mazowieckie, powiat nowodworski. Jest to miasto powiatowe. Ma ono duży potencjał rozwoju, o czym może świadczyć znajdujące się tu lotnisko Modlin. Klienci ING z tego miasta są pozbawieni możliwości bezpłatnych wpłat we wpłatomacie. Ze wszystkim trzeba jeździć do oddziału w innym mieście, Legionowie. Nota bene tam są aż 2 oddziały, ale w Legionowie ING to bank kultowy - dosłownie wszyscy płacą kartą z lwem, a tę popularność można porównać do PKO 30 lat temu. Wracając jednak do sprawy NDM - ING pozyskało by wielu klientów, którzy po prostu nie mają za dużego wyboru. Mógł to by być na początek mały oddział z obsługą kasową pracujący np. do godziny 19 - wtedy już by się czymś wyróżniał. Zaklejono by obecną na mapie oddziałów dziurę. Wiele osób z tego miasta, a także okolic, mogłoby skorzystać z oferty jedynego szanującego się i stabilnego banku.

Proszę, weźcie pod uwagę moją prośbę 😉
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 1 z 2 (11 025 wyświetleń)

Re: Nowy oddział w Nowym Dworze Mazowieckim

Ciekawy pomysł Emotikon: Szczęśliwy Wysłałam Twoją propozycję do osób odpowiedzialnych za lokalizację oddziałów i to przeanalizują. 

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (11 011 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy