Odpowiedz

Limit wyplaty

Witam dzisiaj chcialem wyplacic 5000zl z bankomatu ale jedynie moglem wyplacic 900zl a pozniej mi pokazywalo ze juz nie mam srodkow na koncie. Co jest tego powodem czy mam jakis limit jak tak to jak go zmienic dodam ze tak pokazywalo na roznych bankomatach.
Odpowiedz
0 Lajków
DexterRo2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-05-2019
Wiadomość 1 z 4 (18 813 wyświetleń)

Re: Limit wyplaty

Limity dla swojej karty możesz sprawdzić w bankowości internetowej: Moje finanse/Karta (np. Visa zbliżeniowa)/Limity transakcyjne. Jeśli chcesz wypłacić 5000 zł, warto rozłożyć to na co najmniej dwa razy - niektóre bankomaty mogą mieć ograniczenia w jednorazowym wydaniu większej liczby banknotów.

Jeśli chcesz się dowiedzieć dlaczego wczorajsze wypłaty były odrzucane, prosimy skontaktuj się z nami w Moim ING lub zadzwoń +48 32 357 00 69. Sprawdzimy to w systemie Emotikon: Szczęśliwy


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (18 790 wyświetleń)

Re: Limit wyplaty

Super dziekuje Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
DexterRo2
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-05-2019
Wiadomość 3 z 4 (18 703 wyświetleń)

Re: Limit wyplaty

Polecamy się 😉

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 4 (18 644 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy