Odpowiedz

Kolejna "awaria" wplatomatu

Kolejna "awaria" wplatomatu na ul. Branickiego w Białymstoku. Dość dziwna ta awaria, bo cała transakcja wpłaty przebiegła pomyślnie, nawet wplatomat wydał potwierdzenie wpłaty. Było to wczoraj 9/07 o 17.37, ale pieniądze niecałe 2000 zł na konto nie wpłynęły. Zglosilam problem, standardowa odpowiedź o 7dniowym rozpatrzeniu reklamacji. Oraz fajna wymówka "wczoraj nastąpiła chwilowa awaria urządzenia", śmiech na sali! Akurat urządzenie działało poprawnie, po prostu macie wielka dziurę w księgowaniu płatności! Te 2t sa przeznaczone na spłatę rachunków termin których kończy się dziś 10/07, a mam czekać do 17/07?! Poważnie? Takie sytuacje powinny być prostowane natychmiast! Jestem zawiedziona!
Odpowiedz
0 Lajków
Sermar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
10-07-2019
Wiadomość 1 z 6 (5 169 wyświetleń)

Re: Kolejna "awaria" wplatomatu

Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Czy możesz podać nam numer swojej reklamacji? Przekażemy sprawę do odpowiedniego zespołu.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 6 (5 168 wyświetleń)

Re: Kolejna "awaria" wplatomatu

Kopiuj-wklej to nie jest dobre podejście do klienta, bo chyba miało być jeszcze "daj mi lajka" patrząc na odpowiedź do innych wątków, ale mniejsze z tym.
Nr reklamacji 007432/072019
Odpowiedz
0 Lajków
Sermar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
10-07-2019
Wiadomość 3 z 6 (5 165 wyświetleń)

Re: Kolejna "awaria" wplatomatu

Staram się tylko pomóc. Przekazałam już informację o Twoim zgłoszeniu. Mam nadzieję, że uda się je szybko wyjaśnić. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 4 z 6 (5 162 wyświetleń)

Re: Kolejna "awaria" wplatomatu

Oby zadziałało.
Odpowiedz
0 Lajków
Sermar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
10-07-2019
Wiadomość 5 z 6 (5 160 wyświetleń)

Re: Kolejna "awaria" wplatomatu

Otrzymałam zgłoszenie, że w Twojej sprawie dostępne są nowe informacje. Sprawdź proszę folder Wiadomości w Moim ING.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 6 z 6 (5 143 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy