Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Powiem Ci atmt, że mam wielu znajomych, którzy są związani z bankiem ING, ale jak sami zalogowali się i obejrzeli wygląd "wspaniałego" jak uważa bank systemu transakcyjnego to są negatywnie nastawieni - gotowi do odejścia.
Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 21 z 39 (31 206 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów


Ernest pisze:
Powiem Ci atmt, że mam wielu znajomych, którzy są związani z bankiem ING, ale jak sami zalogowali się i obejrzeli wygląd "wspaniałego" jak uważa bank systemu transakcyjnego to są negatywnie nastawieni - gotowi do odejścia.

A ja tam się cieszę, że powstało to "nowe, lepsze" Moje ING bo pewnie bym nawet się nie zastanowił nad szukaniem innego banku. Wiedziałem, że coś się zmienia z opłatami za bankomaty, ale jakoś to zignorowałem. Dopiero ta "wisienka na torcie" sprawiła, że poszukałem. I mam już konto za które nie płacę, wypłacam sobie za darmo, bez łaski, do tego konto w EUR i w $ i też wypłaty za darmo na całym świecie (w ING dla porównania wypłata 1000$ za granicą = 240 PLN dla banku - ktoś tu oszalał). Tak więc podsumowując dziękuję za nowy systemEmotikon: Szczęśliwy Zostało mi jeszcze konto firmowe, ale sądzę, że niedługo też się zwinę o ile nowy bank nie sprawi jakichś dziwnych problemów. A system internetowy jest prosty aż do bólu - i to jest piękne!

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 22 z 39 (31 092 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

To proszę mi wskazać gdzie w mieście Skawina powstają "nowe" bankomaty?Dość że niema bankomatu na ponad 40 tyś mieszkańców, to jeszcze wprowadzacie opłaty za wypłaty z innych bankomatów, gdzie do tej pory było to darmowe.Myśle że z czasem któryś bank wprowadzi darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów i klijenci ING niestety szybko przejdą do innych banków.Myśle że  M.Kondrat niestety nie pomoże
pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
gadzet26
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 23 z 39 (30 985 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

A to mapa bankomatów w Skawinie.Jeden bankomat :-(

Odpowiedz
0 Lajków
gadzet26
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 24 z 39 (30 971 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Skawina liczy sobie maksymalnie 25 tys. mieszkańców, a w okolicy znajduje się - Kraków. Może to jest powodem, że bankomat z ING (PC) jest na chwilę obecną tylko jeden. Co nie zmienia faktu, że może się to zmienić. Wszystko w swoim czasie Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 25 z 39 (30 802 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

Chyba sie pan pomylił o 20 tyś :-)
Tu jest link gdzie jest napisane ile mieszkańców obejmuje gmina Skawina

 

http://www.partnerstwo.skawina.net/?page=skawina

Odpowiedz
0 Lajków
gadzet26
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
29-11-2015
Wiadomość 26 z 39 (30 798 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

Mowa tu o liczbie osób faktycznie tam mieszkającej w wieku produkcyjnym i po, nie tylko zarejestrowanej. Ale mniejsza o liczby. Napisz zatem do operatora Planet Cash z propozycją ustawienia urządzenia Emotikon: Szczęśliwy Pamiętaj, że dobre argumenty oraz posiadanie lokalizacji to podstawa.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 27 z 39 (30 690 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

"Napisz zatem do operatora Planet Cash z propozycją ustawienia urządzenia Emotikon: Szczęśliwy Pamiętaj, że dobre argumenty oraz posiadanie lokalizacji to podstawa."

Dobre, czyli to teraz klienci mają za ING negocjować warunki umów? Szkoda że ING w takim razie nie zechce podzielić się zyskami Emotikon: Mrugający

Aczkolwiek podejrzewam że jednak okazałoby się że klienci woleliby po prostu kontynuować współpracę z Euronetem i ewentualnie negocjować te koszty nie bawić się w namawianie jakiegoś noname'a do postawienia gdzieś bankomatu.
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 28 z 39 (30 680 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Bankomaty PlanetCash to nie tylko ING, ale także umowy z mBank, Millenium Bank, Getin Bank, Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank BPS, Bank Pocztowy. Więc ING nie jest tutaj decydującym graczem. Wszystko zależy od zapotrzebowania Klientów tych właśnie banków.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 29 z 39 (30 660 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Witam

 

Niestety nie znalazłem na waszej stronie www odp jak zgłaszać źle ustawione na mapce bankomaty więc niestety z czystej przyzwoitości założyłem konto i zaśmiecam ten wątek. No więc na waszej mapce bankomatów w mieście Głowno (woj. łódzkie) widnieje bankomat ING na ulicy Al Wyzwolenia 21 a tuż pod nazwą ulicy jest nawet napisane "Szczecin". Więc chciałem tylko zakomunikować moderatorowi, że w Głownie nie ma żadnego bankomatu ING a tym bardziej nie zmieściłby się u nas cały Szczecin.

 

Dziękuję za uwagę a kolega z postów wcześniej może podzieliłby się tym bankiem bez opłat bo mnie też w tym miesiącu wkurzyło szukanie bankomatu, nawet w głupiej Łodzi nie jest to takie proste bo przy większości Biedronek oczywiście Euronet. Tak jak mnie zachęciliście do transakcji bezgotówkowych i używania karty tak szybko zniechęciliście do tego poszukiwaniem bankomatu bez prowizji. 

Odpowiedz
0 Lajków
tvman
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-02-2016
Wiadomość 30 z 39 (30 541 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy