Odpowiedz

Bankomaty SGB

Szanowni Państwo,

Piszę, aby zapytać, czy od 29. stycznia br. wypłata gótówki płatna będzie również w bankomatach Spółdzielczej Grupy Bankowej lub BPS, obsługiwanych przez Polcard lub ITCARD?

Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
lordme
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (7 495 wyświetleń)

Re.: Bankomaty SGB

Wraz z wprowadzeniem nowej Tabeli Opłat i Prowizji bez limitu będą bezpłatne wypłaty tylko w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash. Z bankomatu Spółdzielczej Grupy Bankowej / BPS w cyklu rozliczeniowym będzie można tylko raz bezpłatnie wypłacić pieniądze kartą oraz raz kodem BLIK.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 490 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy