Odpowiedz

Bankomat zatrzymał pieniądze

Witam, dzisiaj chciałam dokonać wpłaty pieniędzy do bankomatu ING w banku ING , włożylam kartę, dałam opcję wpłata , przygotowałam gotówkę , równo włożyłam, a po chwili dostałam informację żeby zabrać niepoprawny banknot po czym była pozwijane 100 zł zaklinowane , nie dało się tego wyprostować ani wyciągnąć. A na końcu wyświetliło się że awaria wpłatomatu , ani potwierdzenia ani nic. Tylko kartę wyrzuciło. Termin wyjaśnienia sprawy jest do 7 dni , jaka jest szansa że odzyskam całe pieniądze? 

Odpowiedz
0 Lajków
Izabel546
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-07-2018
Wiadomość 1 z 4 (5 967 wyświetleń)

Re: Bankomat zatrzymał pieniądze

Przez Społeczność nie mogę wyjaśnić Twojej sprawy. Indywidualnie sprawdzimy Twoją sytuację na podstawie reklamacji. Przeliczymy również dany wpłatomat. Jeżeli pieniądze zostały w urządzeniu, to powinnaś mieć zwrot. Proszę poczekaj na naszą odpowiedź z reklamacji.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 924 wyświetleń)

Re: Bankomat zatrzymał pieniądze

Witam,

Niestety będę musiała zrezygnować z konta ING, chociaż jestem bardzo zadowolona z nowego systemu, właśnie przez ztarzymywanie banknotów i przez opłaty za wplatę gotówki w banku. Wiem że wpłatomaty często wyrzucają pieniądze bez powodu, skoro teraz mają być zatrzymywane, to jest to bardzo kłopotliwe - mogę przez miesiąc czekać np. na 500 zł - niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Nie mogę też wpłacić pieniędzy w okienku - przy każdej wpłacie jest opłata, w ciągu roku uzbiera się spora kwota. W banku Millenium nie ma opłat od wpłaty gotówkowej, więc po prostu tam otworzę konto internetowe. Bardzo mi szkoda konta w ING, ale chyba będę zmuszona, szkoda że bank nie zlikwiduje opłaty lub przynajmniej żeby można było jedna wpłatę w miesiącu zrobić za darmo. ING jest chyba jedeynym bankiem, który pobiera opłatę od wpłaty gotówkowej na własne konto.

Odpowiedz
0 Lajków
mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 3 z 4 (5 846 wyświetleń)

Re: Bankomat zatrzymał pieniądze

@mview Cieszę się, że nowa wersja naszej bankowości internetowej spełnia Twoje oczekiwania, ale jednocześnie jest mi przykro, że planujesz opuścić nasz bank. Jeżeli masz na myśli zatrzymywanie banknotów we wpłatomatach w związku z podejrzeniem tego czy są one autentyczne to jest to związane z Zarządzeniem nr 19/2016 Prezesa Narodowego Banku Polskiego wraz z późniejszymi zmianami. To zarządzenie nakłada na nas obowiązek weryfikacji bankomatów wpłacanych we wpłatomatach. Bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówki bezpośrednio w dowolnym oddziale naszego banku oferuje konto Komfort o którym więcej informacji możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Typ konta możesz zmienić bezpośrednio w dowolnym oddziale naszego banku oraz w Moim ING w szczegółach swojego rachunku. Wystarczy, że skorzystasz z opcji "Zmień typ konta". 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (5 746 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy