Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Bankomat wypłacił zbyt małą ilość pieniędzy

Witam i proszę o pomoc. W dniu 10.04.2020 r. Wyplacalam gotówkę z bankomatu planet Cash. Bankomat wypłacił o 100 mniej niż powinien. Od razu po zdarzeniu zadzwoniłam na infolinię- jak się okazało nikt nie zarejestrował wtedy mojej reklamacji! Dopiero poprzez moje ing została ona zarejestrowana pod nr 011209/042020. Sytuacja podobna miała miejsce miesiąc temu i w tym samym bankomacie. Żyjemy w okresie epidemii, wiele osób w tym ja straciło pracę, liczy się każdy grosz A bankomat po prostu sobie nie działa i czekać mam do 6 maja! Moja prośba o warunkowe uznanie reklamacji odbiła się echem, Pan poprzez czat poinformował że mam czekać do tego 6 maja. To jakaś kpina !!! Czas najwyższy zmienić bank.
Odpowiedz
0 Lajków
AleksandraB25
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-04-2020
Wiadomość 1 z 2 (4 282 wyświetleń)

Re: Bankomat wypłacił zbyt małą ilość pieniędzy

Rozumiem, że brak dostępu do własnych pieniędzy wpływa na Twoją opinię😔
Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie.
Jeżeli tylko jest możliwość- staramy się na ten czas konto uznać warunkowo.
Trudno mi tutaj odpowiedzieć, dlaczego nie mogłaś skorzystać z tej opcji🙁
Zależy mi na tym, aby Ci pomóc- numer zgłoszenia przekazałam do działu reklamacji.
Zaznaczyłam, że sprawa jest pilna.
W przypadku dodatkowych pytań proszę, kontaktuj się bezpośrednio z infolinią reklamacyjną pod numerem: 32 357 00 62/ 801 163 012. Jest ona czynna od poniedziałku do piątku od godziny 8:00-19:00.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (4 189 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy