Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat na Grójeckiej 186 zjadł pieniądze!

W ubiegłum tygodniu (poniedziałek 03.06) wpłacałam środki w wpłatomacie w Warszawie na ul. Grójeckiej 186. Była to cała moja wypłata za która muszę przeżyć przez cały czerwiec! Nigdy wcześniej nie miałam z tym problemu. Tym razem było inaczej - wpłatomat "zjadł" włożone do slotu banknoty i nie wydał ani potwierdzenia ani pieniędzy z powrotem.
Mija już tydzień (dziś mamy 10.06)i jak do tej pory nie otrzymałam pieniędzy z powrotem! Nr reklamacji 000505/062019
Przy przyjęciu reklamacji Pan zapewniał mnie, że bank zaksięguje wpłacone środki jak tylko wpłatomat i rejest wpłatomatu zostaną sprawdzone (co, jak mnie poinformowano, zazwyczaj ma miejsce w tym samym dniu lub najpóźniej dnia następnego). Jeżeli się tak nie stanie dostanę wpłatę warunkowa!
Wpłaty warunkowej BRAK! jest za to odpowiedz, ze czas reklamacji został wydłużony do 25.06!
Jednak nie wyobrażam sobie przeżycia z kwota 50zl na koncie do 25.06!
Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie sprawy!!
Odpowiedz
0 Lajków
Olga2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
10-06-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 955 wyświetleń)

Re: Wpłatomat na Grójeckiej 186 zjadł pieniądze!

Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Przekazałam informację do jednostki, która zajmuje się Twoim zgłoszeniem. Mam nadzieję, że uda się to szybko wyjaśnić.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 953 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy