Odpowiedz

Re.: Opłaty za wypłaty


IwonaP napisali:

Zachęcamy do przemyślenia jeszcze decyzji o przeniesiniu rachunku. Bank to nie tylko rachunek i korzystanie z karty, ale również oferta depozytowa i kredytowa. Dlatego warto porównać oferty pod wielona względami.


Święte słowa.

Bank to jeszcze:

- aplikacja webowa - ma być funkcjonalna i wygodna. A jak na razie, wygląda na to, że planujecie kolejnego "fejsbunia dla gimbazy" a'la mBank. Totalna porażka.

- oferta kredytowa - w poprzednim banku miałem _przyznane_ łącznie 30kPLN na kk i debecie w koncie, kredyt na 50kPLN i nagabywanie "może jeszcze kredycik? albo zwiększenie limitu?". U was 15kPLN na kk to "analitykowi wyszło, że nie". To nie, łaski bez.

Zachowujcie się tak dalej, jak "księżniczka"...

 

Saszka
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
14
16
30-11-2015
Wiadomość 91 z 120 (24 935 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Bank, to głównie rachunek.

Odpowiedz
0 Lajków
londonlady
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
3
24-11-2015
Wiadomość 92 z 120 (24 532 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

ie, no proszę... w pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie ma żadnego bankomatu Planet Cash, w pobliżu miejsca pracy również, a mieszkam w Krakowie. Czy wyście zdurnieli do reszty?! Rozwijająca sieć to euronet a nie jakieś Planet Cash. Do najbliższej Waszej placówki mam 30minut tramwajem, do najbliższego bankomatu w centrum handlowym tyleż samo. Czy to jest ułatwienie korzystania z usług banku?!
Poza tym, nie mam zamiaru zmieniać przyzwyczajeń jeżeli chodzi o robienie zakupów i specjalne płacenie kartą, żebym mogła dokonać jednocześnie wypłaty ze swojego konta. Czytam forum i nie wierzę..
londonlady
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
3
24-11-2015
Wiadomość 93 z 120 (24 530 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

@londonlady 30 min to nie jest tak zle ja mam jakas godzine moze poltorej Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Nie liczą się już Ludzie
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 94 z 120 (24 451 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

IwonaP pisze:

Zachęcamy do przemyślenia jeszcze decyzji o przeniesiniu rachunku. Bank to nie tylko rachunek i korzystanie z karty, ale również oferta depozytowa i kredytowa. Dlatego warto porównać oferty pod wielona względami.

 

Mam bankowość internetową - zawsze zadowolony - 0 opłat

Mam rachunek od wilu lat - zawsze zadowolony - 0 opłat

Mam kartę debetową - zawsze zadowolony - 0 opłat, wypłaty za granicą i we wszystkich bankomatach w kraju

Mam kartę kredytową - zawsze zadowolony - 0 opłat, zapłata w kraju i za granicą.

Mam wiele powodów do zadowolenia, ale Pani Iwono ofertę depozytową macie Państwo na bardzao niskim poziomie i nawet Konrad i jego zachęcanie do lokat na 2,5% nic nie dadzą. Oferta kredytowa jak wszędzie zawiązać pętle na szyi klienta na długie lata.

Po zmianach: bankowość mobilna wypowiem się najbardziej krytyczniej, zła, zbyt wiele wciskanych na siłę udogodnień, które nie są potrzebne - musi pozostać metoda prostej konfiguracji. Opłaty za wypłaty z bankomatów i wzorst prowizji za granicą przy przewalutowaniu. To też na minus - bardzo na minus. Więc gdzie tu Pani Iwono konkretne argumenty do obrony przed odejściem?

Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 95 z 120 (23 671 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

[ Edytowane ]

@Ernest Każdy ma prawo do swojego zdania i podejmowania samodzielnie decyzji. Dziękuję za opinie dotyczące nowej bankowości elektronicznej. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 96 z 120 (23 612 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

@admin Od wczoraj rozumiem nowy Regulamin wszedł w życie? Oznacza to, że przy wypłacie gotówki z obcego bankomatu niż ING za każdą drugą i kolejna wypłatę w okresie rozliczeniowym pobierana jest opłata dodatkowa od takiej wypłąty w wysokości 2,50 PLN?

Ja jak widać nie przestarszyło to nikogo albo ten spokój na Forum to zasłona dymnaEmotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 97 z 120 (23 524 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty


MagdalenaD pisze:

@Ernest Każdy ma prawo do swojego zdania i podejmowania samodzielnie decyzji. Dziękuję za opinie dotyczące nowej bankowości elektronicznej. 


To nie tylko moje zdanie! Czy ktoś z Państwa bankowców pomyślał o ludziach starszych - ceniących spokój i przyzwyczajenia? Musicie pozostawić możliwości zmiany na uproszczoną wersję bez "zbędnych bajerów". Jak na razie dla mnie negatywnie odbieram zmiany.

Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 98 z 120 (23 366 wyświetleń)

Re.: nowy system bankowosci internetowej

"Ja jak widać nie przestarszyło to nikogo albo ten spokój na Forum to zasłona dymnaEmotikon: Szczęśliwy"

 

(sensownego cytowania nadal nie ma na forum, za to do obsługi 500+ bank rzucił się już dawno temu Emotikon: Mrugający)

 

@Keicam: przestraszyło, przestraszyło, po prostu nie ma sensu o wszystkim pisać na forum. Po ostatnich zmianach w cennikach (nie tylko w ING) zamknąłem trzy karty (jedna 'firmowa' w ING, jeden awaryjny Mastercard w innym banku i jedna walutowa) z których korzystałem rzadko, a jak podsumowałem prowizje za ubiegły rok to wyszło mi ponad 100 pln tylko za ich posiadanie - nie potrzebuję ich aż tak żebym placił w tym roku ponad 200 pln za to samo.

 

Obecnie wracam do płacenia gotówką i o ile jest to bardziej ryzykowne (gotówkę łatwiej ukraść i mam zero szans na odzyskanie środków, przy nieautoryzowanym użyciu karty szanse są nikłe ale jednak są) i znowu noszę jakieś drobne tak do 2-3k pln w portfelu ponieważ nie mogę ufać jednej karcie ING. Nawet ostatnio o 1 w nocy miałem problem z zapłaceniem moją podstawową kartą - w takiej sytuacji wcześniej używałem awaryjnego mastercarda albo 'firmowej', teraz po prostu mam ze sobą gotówkę.

 

Te opłaty to niby niewiele, ale tu 7 pln, tam 12 pln, tu 2.5 pln i się zbiera w skali roku konkretna kwota a nie widzę sensu w płaceniu za nic, przecież utrzymanie wydanej karty nie kosztuje nic, może 1gr prądu na serwery miesięcznie i parę groszy amortyzacji programistów.

 

Razem z tym zamknąłem na razie tylko jeden rachunek ponieważ samo prowadzenie pozostałych jest póki co darmowe a czasem z nich korzystam, jak wejdą jakieś opłaty to zamknę tak jak karty.

 

Skoro bank nie chce moich pieniędzy to nie, nie będę się narzucał. Do tego muszę przyznać że płacenie gotówką ma w sobie to coś a nawet niewielkie kwoty rzędu kilku tysiecy pln w banknotach są przyjemne w dotyku Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 99 z 120 (22 626 wyświetleń)

Re.: Opłaty za wypłaty

Alternatywa dla odebranych nam bezpłatnych bankomatów. Nie ruszając się z domu - konto na którym można trzymać pieniądze do wypłacania naprawdę za darmo z dowolnego bankomatu na całym swiecie bez żadnych opłat i warunków! Ma swoje minusy, ale do tego jednego celu - idealne konto. Bank ze słowem "Sprytny" (po angielsku) w nazwie. W piątek konto założone - w poniedziałek juz działa. Czekam na kartę. Karta ING zamknięta. Liczy się człowiek...

Odpowiedz
0 Lajków
alwa8
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
10-05-2016
Wiadomość 100 z 120 (21 753 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy