Odpowiedz

Obciązenie za prowadzenie karty ktora nie jest aktywna

Witam, szybkie pytanie, dlaczego moje saldo jest obciążoną kwotą za prowadzenie karty VB kiedy karta nie jest aktywna? Odkąd ją otrzymałem ani razu jej nie użyłem i nie aktywowałem jej

 

Odpowiedz
0 Lajków
delgado88a
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
01-09-2018
Wiadomość 1 z 3 (9 981 wyświetleń)

Re: Obciązenie za prowadzenie karty ktora nie jest aktywna

Opłatę 7 zł za kartę Visa Business pobieramy, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym nie zapłacisz nią łącznie, co najmniej 300 zł (lub ponad 500 zł w przypadku konta Zysk i Zysk+). Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego miesiąca. Jeżeli karty nie aktywowałeś i z niej nie korzystałeś to, dlatego pobraliśmy za nią opłatę.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (9 932 wyświetleń)

Re: Obciązenie za prowadzenie karty ktora nie jest aktywna

 

Gdybym dostał ją za darmo to wporzadku natomiast zapłaciłem za jej wyrobienie 10 czy 15 zł i do mnie nalezy  decyzja czy jestem gotów aktywować ją i używaći ponosić koszty.

 

To czysta kradzież

Odpowiedz
0 Lajków
delgado88a
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
01-09-2018
Wiadomość 3 z 3 (9 895 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy