Odpowiedz

Reklamowe twarze banku ING

Dzień dobry,

Chciałbym aby osoby logujące się tutaj komentowały gwiazdy reklamowe.
Np. Agata Kulesza ! TOP
etc Emotikon: Szczęśliwy

Marek Kondrat ... ja już osobiście jestem zmęczony jego "kto oszczędza tego stać na niezalożność Bleee... "

MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 1 z 19 (80 099 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Marek Kondrat ikona polskiego kina! Swietny aktor! Mi pasuje...
0 Lajków
darzar7358
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-12-2015
Wiadomość 2 z 19 (79 986 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Zgadzam się z Twoją opinią. Ikona Polskiego kina, która zrezygnowała z kina i teatru na rzecz reklam i ich milionowych zarobków.
Nawet dzisiaj wyszedł na ulice.

Wysłałam do ING Bank śląski takie pytanie:

"Witam, jestem od wielu lat klientką ING Bank Sląski. Ze zdumieniem zobaczyłam na internetowej relacji z sobotniego marszu Komitetu Obrony Demokracji (KOD) w Warszawie pana Marka Kondrata, jednoznacznie opowiadającego się przeciwko rządowi i demokratycznie wybranemu prezydentowi RP. Proszę o wyjaśnienie, czy pojawienie się pana Kondrata na tej manifestacji jest elementem kampanii wizerunkowej banku ING?
Od Państwa odpowiedzi, którą oczywiście udostępnię znajomym, uzależniam dalszą wspópracę z ING Bank Sląski. z poważaniem, Anna Czabańska".

Teraz czekam na odpowiedź....

MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 3 z 19 (79 892 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Powyższa publikacja to Kopiuj/wklej z FB grupy "Ogłoszenia z Warszawy"

0 Lajków
MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 4 z 19 (79 890 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Dawno temu założyłem konto w już nieistniejącym MultiBanku ponieważ nie miał durnych reklam, to jeden z elementów który nie podoba m isię w ING. Skoro bank marnuje pieniądze na opłacanie jakichś celebrytów a jednocześnie wprowadza opłaty za podstawowe kwestie (vide styczniowa podwyżka) i nie potrafi od wielu lat wprowadzić najprostszych rozwiązań do swojego systemu (jak tam wykluczenie własnych przelewów z potwierdzeń? Najwyraźniej nadal przerasta to dział IT tego banku) to coś jest nie tak i coraz mocniej rozglądam się za czymś lepszym, czekam tylko do stycznia żeby zobaczyć jak sytuacja będzie wyglądać w innych bankach.

 

Aż mnie ciarki przechodzą na myśl o przenoszeniu wszystkiego (IKE, IKZE, rachunek maklerski, konto prywatne, konto firmowe...), ale zaczynam mieć dość.

 

Tak więc im więcej takich opłacanych twarzy tym gorzej, przynajmniej dla mnie.

xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 5 z 19 (79 844 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Zgadzam się Panstwej.  Myślę,  że już czas na wymianę pana Konrada, skoro zajął się polityką.   Nie powinien już być twarzą ING.

aiwlyz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
4
20-12-2015
Wiadomość 6 z 19 (79 750 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Dzień dobry,

 

bardzo zbulwersowała mnie obecność twarzy ING Banku pana Marka Kondrata na manifestacji Komitetu Obrony Demokracji, która podobno jest w Polsce zagrożona! Czy to nowa kampania reklamowa Waszych usług? Co Państwo na to? Mamy u Państwa konto i lokatę, myślimy o zrezygnowaniu z Państwa usług!

22kwiecien
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
3
20-12-2015
Wiadomość 7 z 19 (79 696 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

[ Edytowane ]

Ja zwijam konto i przenosze sie do innego banku. Nie podoba mi sie co robi Marek Kondrat na marszach KODu - czara sie przelala.

woocache
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
6
20-12-2015
Wiadomość 8 z 19 (79 695 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Cieszę się, że mój temat jest opiniowany. Zwróciwszy uwagę na wydatki jakie ponosi bank ING opłacając swoich celebrytów mógłby finansować polską młodzież szkół filmowych, teatralnych bądź kreatywnych na co dzień, etc. Uważam, że jeżeli bank jest dla ludzi to najlepszą reklamą jest współpraca ze społecznością, z którą robi się "biznes"
Widzę tutaj oszczędności, rozwój polskiej młodzieży i zadowolenie - liczę na Państwa opinię.

Wesołych Świąt Emotikon: Szczęśliwy

MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 9 z 19 (79 445 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

popieram Panią Annnę Czabańską bank powinien być dla klientów, nie dla oszołomów lub tych którzy chcą za nasze pieniądze robić kariery polityczne!!!
alfpal
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
2
21-12-2015
Wiadomość 10 z 19 (79 388 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy