Odpowiedz

Re.: Reklamowe twarze banku ING

[ Edytowane ]

@MarOff88 @22kwiecien Ma‎rek Kondrat przedstawiał swoje prywatne poglądy. Nie angażujemy się w politykę i nie popieramy żadnej opcji politycznej.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 11 z 19 (59 330 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

[ Edytowane ]

Państwa odpowiedź jest w każdym serwisie taka sama i robi się nudna. Ja ją rozumiem. Problem w tym czy Wy rozumiecie klientów. Wybralibyście oszołoma z epoki PRLu na twarz banku? Jasne że nie, tak samo jak nie wybraliście nikogo kojarzącego sie z religią... wiec jakieś kryterium polityczne na pewno braliście pod uwagę. Rozumiem że do tej pory Pan Marek nie ujawniał swoich poglądow politycznych i było ok bo kojarzył się wszystkim głównie z dobrym aktorstwem i masą świetnych filmów, ale sytuacja niestety się zmieniła. Przestańcie więc powtarzać w kołko że Pan Marek przedstawiał swoje poglądy polityczne bo to nic nie daje. Radzę podjać szybką i "męską" decyzję co na pewno bedzie miało bardziej pozytywny oddźwięk niż ciągłe odcinanie się.

woocache
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
6
20-12-2015
Wiadomość 12 z 19 (59 311 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Rozumiem, że bank sobie z tego nic nie robi i dalej będzie współpracować z Panem Markiem ?
Czy to jest oficjalna odpowiedź Banku ING ?

Czy mogłaby Pani określić kryteria przy wyborze twarzy banku ING ?

0 Lajków
MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 13 z 19 (59 259 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Ja proponuje aby już zejść z p. Marka Kondrata, nie zasłużył aby wplatać go w wypowiedzi które nacechowane są polityką - z takimi wypowiedziami jest odwieczny problem... do niczego konstruktywnego nie prowadzą.
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 14 z 19 (59 175 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

"Pan Marek ma pełne prawo do własnych opinii, ale pytanie czy bank zadbał o swoje interesy w umowie z nim?"

Zamknijmy temat z P. Markiem Kondratem w sumie bank ING ma takich na jakich zasługuje sam.  

MarOff88
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
15
8
15-12-2015
Wiadomość 15 z 19 (59 098 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Bardzo słusznie, pani Anno. Jak Kondrat zaczyna bawić się w politykę, to nie może być twarzą banku. Radzę, żeby jak najszybciej rozwiązać z nim umowę. Jeśli w styczniu znowu zobaczę z nim reklamy ING, przeniosę się do innego banku i będę namawiać do takich przenosin moich znajomych.
donka22
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
4
23-12-2015
Wiadomość 16 z 19 (58 735 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Dawno już nie jest aktorem. Zarabia na sprzedaży wina i reklamach. Jako twarz ING wszystkim się już znudził. Po ostatnich politycznych wyskokach - stanowczo do wymiany!
0 Lajków
donka22
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
4
23-12-2015
Wiadomość 17 z 19 (58 734 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Popiera KOD - blamaż.  Bank mu za mało płaci?

0 Lajków
PeterSłupno
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
26-01-2016
Wiadomość 18 z 19 (57 002 wyświetleń)

Re.: Reklamowe twarze banku ING

Myślę, że marek Konrad jest przede wszystkim człowiekiem, obywatelem, polakiem. To w jaki sposób zarabia nie może ograniczac go w pozostałych dziedzinach życia. Gdybysmy byli tak restrykcyjni, to nikt grający w reklamach nie mógłby mieć własnego zdania i głośno go wypowiadać; a to juz chyba trochę niepoważne. To czy chce być aktorem, celebrytom, czy reklamówką to już jego sprawa ale nadal pozostaje osobą o własnych przekonaniach, jakiekolwiek by nie były... Pozatym to już chyba nie te czasy kiedy mówiło się że aktor się złajdaczył bo reklamuje podpaski.

Bardziej mnie oburza, kto tak zepsuł Agate Kuleszę?! Domalowali jej usta jak Jokerowi i pozwalaja żeby straszyła klientów na "dzień dobry". Koszmar!!!

0 Lajków
kris1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
19-02-2016
Wiadomość 19 z 19 (56 739 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy