Odpowiedz

E-sklep z ratami w ING

Witam

 

Jak w temacie. Znacie jakieś sklepy które współpracują z ING chce coś kupić i na raty to rozłożyć??

Odpowiedz
0 Lajków
gryci
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
31-01-2016
Wiadomość 1 z 4 (24 256 wyświetleń)

Re.: E-sklep z ratami w ING

Bank ING nie współpracuje w takim zakresie. A szkoda bo mogłoby to być korzystne. Jest wiele innych banków, które przyjmują koszty oprocentowania na siebie, ale trzeba brać pod uwagę oferowane przymusowe ubezpieczenia lub dodatkowe produkty (np: drogie karty kredytowe).

 

Warto więc spróbować skorzystać z oferty pożyczki gotówkowej z możliwością bezkosztowej wcześniejszej spłaty. Raty dostosujesz samodzielnie do swoich możliwości (a nie tak jak w sklepach bywa - określona minimalna ilość rat lub minimalna kwota).

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 2 z 4 (24 211 wyświetleń)

Re.: E-sklep z ratami w ING

"ale trzeba brać pod uwagę oferowane przymusowe ubezpieczenia lub dodatkowe produkty (np: drogie karty kredytowe)." 

 

No nie wiem. Kupowałem już w paru sklepach które wspłópracowały z poprzednim bankiem internetowym i bardzo mi sie to podobało. Zadnych ubezpieczeń nie miałem ani KK. Swoją drogą KK jest jak dla mnie kożystniejsza niż np. tzw. debet.

 

"Raty dostosujesz samodzielnie do swoich możliwości (a nie tak jak w sklepach bywa - określona minimalna ilość rat lub minimalna kwota)."

 

Kupując w e-sklepie i biorac raty w swoim banku jest to bardzo wygodne gdyż nie trzeba plnować blankietów i liczyć ile to juz spłaciłem jak sie spłaca wielokrotność rat, bo tak jest zazwyczaj. A jak coś kupisz w e-sklepie to po zalogowaniu na swoje konto widzisz swój kredyt na produkt i kwotę minimalną do spłaty w danym miesiącu. A plus jest taki że mozesz samemu wpłacić dowolny kapitał a odsetki bank na bieżąco przeliczał. Tak miałem w poprzednim banku i było to bardzo wygodne i lubiłem z tego kożystać. Jakby nie patrzeć napędza to naszą gospodarkę.

Odpowiedz
0 Lajków
gryci
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
31-01-2016
Wiadomość 3 z 4 (24 169 wyświetleń)

Re.: E-sklep z ratami w ING

Wydaje mi się że ING ma inny target i nie wejdą w to w przewidywalnej przyszłości, zresztą trzy (a właściwie cztery) banki które obecnie obslugują ten segment rynku są dość mocno usadzone na nim. A szkoda, bo może API ING byłoby lepsze niż to które udostępnia pewien bank zajmujący się internetowymi ratami.
Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 4 z 4 (24 151 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy