Odpowiedz

Czy po każdym logowaniu do Społeczności ING mam wypełniać ankietę, która wyskakuje mi na ekranie?

Może warto monitorować, że dany użytkownik już wypełnić lub dodać chcekbox "nie pytaj ponownie"?

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 3 (13 334 wyświetleń)

Re.: Ankieta

@Konto usunięte ankieta działa w oparciu o pliki cookies. Zgodnie z ustawieniami pojawia się użytkownikowi raz na  trzy miesiące. Być może automatycznie czyścisz dane pamięci podręcznej przeglądarki i pliki cookies po każdej wizycie na stronie?

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 2 z 3 (13 315 wyświetleń)

Re.: Ankieta

Dziękuje za informacje. Domyślałem się, że tak jest.

Wychodzi więc, że ankiet można wysłać sporą ilość.

Jak to się przedłoży na wynik?

Zatem pozostaje [x].

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (13 308 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mam nawet screeny i maile do naszego doradcy, bo wysyłam mu statusy jak tylko coś się zmieni. Więc niestety status „mamy już wszystko” może zmienić się na „czekamy na brakujące dokumenty”… I tak never...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy