Odpowiedz

spłata pożyczki

Chciałabym sie dowiedziec jak mogę spłacić moją pozyczkę. To moja pierwsza rata.
W aplikacji mobilnej oraz na moim koncie ing w zakładce "kredyty" mam podane 2 numery kont.
Jedno-konto do spłaty (taki sam numer jak moje konto ing) oraz drugie jako rachunek kredytu. 
Nie moge zrobic przelewu na podany numer konta do spłaty poniewaz cały czas wyskakuje komunikat: Nie mozna zrealizwoac przelweu na własne konto. Zatem na jaki numer konta spłacac pozyczke?

Odpowiedz
0 Lajków
annd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
22-11-2017
Wiadomość 1 z 4 (11 343 wyświetleń)

Re.: spłata pożyczki

[ Edytowane ]
Spłacić kredyt możesz, po przez opcje „nadpłać pożyczkę”, którą znajdziesz w jej szczegółach. Spłacić możesz kilka rat lub całość zobowiązania.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (11 340 wyświetleń)

Re.: spłata pożyczki

Dotyczy to również 1 raty? Czy zostanie to zaksięgowane jaki bieżącą spłata czy jako nadpłata?
Odpowiedz
0 Lajków
annd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
22-11-2017
Wiadomość 3 z 4 (11 337 wyświetleń)

Re.: spłata pożyczki

Złe zrozumiałem wcześniejszy twój post.
Proces który opisałem dotyczy spłaty całościowej pożyczki.
Raty kredytu spłacają się automatycznie za pomocą zlecenia stałego automatycznie utworzonego przez system.
Nie ma możliwości wpłacenia raty „ręcznie, przelewem przed czasem”
Jeżeli skorzystasz z opcji „ nadpłać pożyczkę” wpłacona rata nadpłaci się od końca harmonogramu.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (11 314 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy