Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

propozycja od banku kredytu gotówkowego

Witam, składałm wniosek o pożyczkę gotówką, po wypełnieniu wszystkich formalość i zaakceptowaniu warunków umowy, dostałam od banku propozycję większej gotówki, badź tej o którą skladałam. Wybrałam tą większą i teraz wyskoczyło mi że weryfikacja, nadmienię to iż nie jest to mój pierwszy raz kiedy online składam wniosek o kredy gotówkowy i zawsze jak pojawiała mi się propozycja od banku i ją wybierałam , bez problemu dostawałamod razu. Czy jak wyskoczyła mi weryfikacja to znaczy , że jednak może to być odmowa udzielenia takiej pożyczki? ( są to kwoty minimalne do 2000 tys ) 

Odpowiedz
0 Lajków
Carmen272
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 044 wyświetleń)

Re: propozycja od banku kredytu gotówkowego

[ Edytowane ]

Każdy wniosek kredytowy analizujemy. Niezależnie od wnioskowanej kwoty czy też wstępnej decyzji - może on pójść do dalszej weryfikacji.
Nie jest to jednak decyzja kredytowa. Gdy rozpatrzymy Twój wniosek - otrzymasz informację, czy zdolność kredytowa pozwala na kwotę kredytu, którą wybrałaś.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 004 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy