Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

propozycja od banku kredytu gotówkowego

Witam, składałm wniosek o pożyczkę gotówką, po wypełnieniu wszystkich formalość i zaakceptowaniu warunków umowy, dostałam od banku propozycję większej gotówki, badź tej o którą skladałam. Wybrałam tą większą i teraz wyskoczyło mi że weryfikacja, nadmienię to iż nie jest to mój pierwszy raz kiedy online składam wniosek o kredy gotówkowy i zawsze jak pojawiała mi się propozycja od banku i ją wybierałam , bez problemu dostawałamod razu. Czy jak wyskoczyła mi weryfikacja to znaczy , że jednak może to być odmowa udzielenia takiej pożyczki? ( są to kwoty minimalne do 2000 tys ) 

Odpowiedz
0 Lajków
Carmen272
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 030 wyświetleń)

Re: propozycja od banku kredytu gotówkowego

[ Edytowane ]

Każdy wniosek kredytowy analizujemy. Niezależnie od wnioskowanej kwoty czy też wstępnej decyzji - może on pójść do dalszej weryfikacji.
Nie jest to jednak decyzja kredytowa. Gdy rozpatrzymy Twój wniosek - otrzymasz informację, czy zdolność kredytowa pozwala na kwotę kredytu, którą wybrałaś.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 990 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy