Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

pozyczka gotowkowa a splata w innych bankach- prowizja

Witam

 

1)chciałbym wziasc pozyczke na splate innych rat w innych bankach. (raty za rower i tv). Np 6000 zl z czego 4000 zl na spate w innych bankach czy zostanie mi zwrocona prowizja?

2) chciałbym wziasc pozyczke np 16 000 i z tego 10 000 tys spacic reszte kredytu( zaciagnietego w ing) czy tez zostanie mi zwrocona prowizja ?

 

Nigdzie ni widze opcji bez prowizji zawsze za kazdym razem mi ja nalicza

Odpowiedz
0 Lajków
arcus89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-06-2018
Wiadomość 1 z 4 (4 186 wyświetleń)

Re: pozyczka gotowkowa a splata w innych bankach- prowizja

Przedstawię Ci odpowiedzi na Twoje pytania

  1. Prowizji za udzielenie pożyczki nie pobierzemy, gdy co najmniej 50% wnioskowanej kwoty pożyczki, nie mniej niż 4 000 PLN, przeznaczysz na konsolidację z obcego banku. W Twoim przykładzie masz spełniony warunek, więc nie naliczymy prowizji
  2. W tym drugim przykładzie również masz spełniony warunek przy konsolidacji, dlatego nie pobierzemy prowizji

Dodam, że zobowiązania z innego banku powinieneś spłacać regularnie, od co najmniej 6 miesięcy.

W naszym kalkulatorze na stronie możesz zrobić symulację pożyczki i jak zaznaczysz wszystkie opcje łącznie z Chcę przeznaczyć przynajmniej część pożyczki na spłatę kredytów w innych bankach oraz poniżej podasz kwotę na spłatę, to kalkulator automatycznie sprawdzi czy podane przez Ciebie informacje spełnią warunki konsolidacji. Jeżeli tak, to zobaczysz skreśloną prowizję = 0 zł

 

Jeżeli składasz wniosek przez Moje ING, to we wniosku będziesz miał opcję pokazania Twoich zobowiązań i wtedy zaznaczysz te, które chcesz spłacić. Na tej podstawie system obliczy i sprawdzi Twoją sytuację. Jeżeli będziesz miał spełniony warunek, to skorzystasz z propozycji bez prowizji.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 139 wyświetleń)

Re: pozyczka gotowkowa a splata w innych bankach- prowizja

Połączenie kredytów z innych banków w jeden kredyt w ING zapewnia uporządkowanie Twoich finansów:
  • płacisz jedną ratę zamiast kilku,
  • masz jeden termin spłaty raty,
  • możesz skonsolidować aż 7 kredytów z innych banków.
Nie musisz dostarczać do Banku żadnych dokumentów dotyczących konsolidowanych kredytów
Możesz dobrać dodatkową kwotę pożyczki, którą przeznaczysz na realizację swoich planów
Możesz otrzymać tańszą pożyczkę
  • Nie zapłacisz prowizji za udzielenie pożyczki, jeżeli co najmniej 50% kwoty pożyczki będą stanowiły kredyty z innych banków

 

 

Nie ma mowy nic o obecnym kredycie w ing ... po raz kolejny w wniosku jest doliczana prowizja. Jaka mam pewnosc ze nie zostanie ona pobrana ?

Odpowiedz
0 Lajków
arcus89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-06-2018
Wiadomość 3 z 4 (3 744 wyświetleń)

Re: pozyczka gotowkowa a splata w innych bankach- prowizja

Jeżeli chcesz spłacić tylko nasze zobowiązania, to możesz złożyć wniosek o zwykłą pożyczkę gotówkową. Nie jest to pożyczka na konsolidację (przy niej bierzemy tylko zobowiązania z obcych banków).

 

Obecnie mamy promocję dla kwoty powyżej 20000 zł do 60000 zł nie pobieramy prowizji. Jeżeli zawnioskujesz o kwotę od 1000 zł do 20000 zł, to wtedy standardowo pobieramy prowizję za udzielenie pożyczki.

 

Jeżeli minimum 50% Twojej kwoty jest na spłatę zobowiązań z innego banku, np. 11000 zł kwota pożyczki, a w tym 6000 zł na zobowiązanie z innego banku z pozytywną historią spłaty min. 6 miesięcy, to wtedy będzie to propozycja pożyczki na konsolidację bez prowizji.

 

Jeżeli chcesz mieć pewność czy propozycja będzie z prowizją czy bez, to możesz do nas zadzwonić 32 357 00 69. Specjalista dopyta Cię o wszystkie niezbędne informacje i będzie mógł dla Ciebie złożyć wniosek.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 650 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy