Odpowiedz

opóźnienie raty o 1 dzień

Witam, mam kredyt na klik i pierwsza rata ma być 7 maja. bank sam będzie pobierał peniądze z mojego konta za każdą ratę. Dowiedziałam się wczoraj w pracy, że ze względu na długi weekend wypłata będzie dopiero 8 maja a najpóźniej 9. Jak wygląda w takiej sytuacji spłata raty jeśli nie mam wystarczająco środków na koncie? czy bank sam pobierze wartość raty i będę miała po prostu stan konta na minusie aż do momentu wypłaty kiedy minusik się spłaci przy wypłacie ? czy będą z tego powodu jakieś dodatkowe opłaty ? czy spóźnienie o jeden dzień jest gdzieś zgłaszane?

 

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
mgdalenkkaa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (6 299 wyświetleń)

Re.: opóźnienie raty o 1 dzień

Pobierzemy częściowo ratę z pieniędzy dostępnych na koncie, resztę kwoty zaksięgujemy w momencie wpływu pieniędzy na konto. 

Opóźnienie spłaty raty najlepiej zgłosić do  działu Monitoringu i Windykacji pod numerem (32) 357 00 88.  Po zgłoszeniu analityk zweryfikuje czy w Twojej sytuacji naliczymy odsetki. Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 217 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy