Odpowiedz

dobranie kredytu do istniejącego

Witam, 

Obecnie zostało mi jeszcze ok 7-8 tys do spłaty z 15. Chciałabym dobrać 30tys (na partycypacje) czy jest możliwość dobrania kwoty do istniejącego? I ewentualne wyliczenie nowej wysokości raty? 

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
jowu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-12-2017
Wiadomość 1 z 4 (11 996 wyświetleń)

Re: dobranie kredytu do istniejącego

Nie możesz dobrać kwoty do już spłacanej pożyczki, ale możesz skorzystać z dwóch rozwiązań:

 

  • konsolidacja: nową pożyczką możesz spłacić obecną. Jeżeli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, kwota, o którą wnioskujesz powinna zawierać kwotę na spłatę obecnej pożyczki i kwotę, jaką chcesz mieć do dyspozycji. W podanym przez Ciebie przykładzie byłoby to ok. 38 000 zł.
  • nowa pożyczka w kwocie 30 000 zł. Co miesiąc będziesz spłacał dwie raty, dotychczasowej i nowej pożyczki. 

 

Ratę pożyczki możesz w łatwy sposób obliczyć za pomocą kalkulatora dostępnego na naszej stronie internetowej.  

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (11 937 wyświetleń)

Re: dobranie kredytu do istniejącego

Ja mam pytanie właśnie do tego kalkulatora bo jeżeli chce wziąć wyższy kredyt np 20000 a chce spłacić tym pożyczki też w ing to wtedy liczy się zaznaczenie opcji że przeznacza się na spłatę zobowiązań? Czy to tylko dotyczy z innych banków?
Odpowiedz
0 Lajków
elson1988
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-02-2018
Wiadomość 3 z 4 (11 264 wyświetleń)

Re: dobranie kredytu do istniejącego

Opcja ,,Chcę przeznaczyć przynajmniej część pożyczki na spłatę innych kredytów" nie uwzględnia naszych pożyczek. Dotyczy ona zobowiązań z innych instytucji bankowych, które mają podpisaną umowę z Biurem Informacji Kredytowej S.A. Jeśli przeznaczysz co najmniej połowę pożyczki (min. 4 000 zł) na ich spłatę, nie pobierzemy prowizji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (11 197 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy