Odpowiedz

dobranie kredytu do istniejącego

Witam, 

Obecnie zostało mi jeszcze ok 7-8 tys do spłaty z 15. Chciałabym dobrać 30tys (na partycypacje) czy jest możliwość dobrania kwoty do istniejącego? I ewentualne wyliczenie nowej wysokości raty? 

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
jowu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-12-2017
Wiadomość 1 z 4 (11 959 wyświetleń)

Re: dobranie kredytu do istniejącego

Nie możesz dobrać kwoty do już spłacanej pożyczki, ale możesz skorzystać z dwóch rozwiązań:

 

  • konsolidacja: nową pożyczką możesz spłacić obecną. Jeżeli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, kwota, o którą wnioskujesz powinna zawierać kwotę na spłatę obecnej pożyczki i kwotę, jaką chcesz mieć do dyspozycji. W podanym przez Ciebie przykładzie byłoby to ok. 38 000 zł.
  • nowa pożyczka w kwocie 30 000 zł. Co miesiąc będziesz spłacał dwie raty, dotychczasowej i nowej pożyczki. 

 

Ratę pożyczki możesz w łatwy sposób obliczyć za pomocą kalkulatora dostępnego na naszej stronie internetowej.  

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (11 900 wyświetleń)

Re: dobranie kredytu do istniejącego

Ja mam pytanie właśnie do tego kalkulatora bo jeżeli chce wziąć wyższy kredyt np 20000 a chce spłacić tym pożyczki też w ing to wtedy liczy się zaznaczenie opcji że przeznacza się na spłatę zobowiązań? Czy to tylko dotyczy z innych banków?
Odpowiedz
0 Lajków
elson1988
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
27-02-2018
Wiadomość 3 z 4 (11 227 wyświetleń)

Re: dobranie kredytu do istniejącego

Opcja ,,Chcę przeznaczyć przynajmniej część pożyczki na spłatę innych kredytów" nie uwzględnia naszych pożyczek. Dotyczy ona zobowiązań z innych instytucji bankowych, które mają podpisaną umowę z Biurem Informacji Kredytowej S.A. Jeśli przeznaczysz co najmniej połowę pożyczki (min. 4 000 zł) na ich spłatę, nie pobierzemy prowizji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (11 160 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy