Odpowiedz

Zaświadczenie o dochodach

Witam.

Czy zamiast zaświadczenia można okazać oryginał umowy o prace przy kredycie rzędu tysiąca złotych? Złożyłem wniosek o kredyt i dostałem wiadomość o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, z prośbą o stawienie sie w punkcie ing. Jestem aktualnie na chorobowym i korzystając z sytuacji chciałem jutro wybrać się do najbliższego punktu ing, jedyne co mam pod ręką to umowa o prace + historia 3 wpłat z firmy na konto bankowe w ing. Czy to wystarczy? Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
Imrahil
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 635 wyświetleń)

Re.: Zaświadczenie o dochodach

Prosimy skontaktuj się z infolinią pod numerem 32  357 00 69, gdzie po krótkiej weryfikacji, doradca będzie mógł sprawdzić wniosek kredytowy oraz wymagane dokumenty do jego zatwierdzenia. Infolinia jest czynna całodobowo.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 2 (4 629 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy