Odpowiedz

Wnioski o pożyczkę

Witam
Tydzień temu złożyłem wniosek o pożyczkę gotówkową za pomocą aplikacji i odziwo wniosek został rozpatrzony pozytywnie i zostałem zaproszony do oddziału w celu podpisania umowy.

Po otrzymaniu pożyczki złożyłem kilka wniosków chcąc sprawdzić mniej więcej swoją zdolność kredytową, wszystkie wnioski były rozpatrzone pozytywnie i znów byłem zapraszany do oddziału... Po decyzji rezygnowałem z tych wniosków, dziś gdy chciałbym złożyć wniosek o większą kwotę uwzględniając spłatę tej pierwszej pożyczki, to wnioski zostają rozpatrzone negatywnie i odrzucone ze względu na brak zdolności kredytowej😲 czy też złych informacji pozyskanych z BIK... co dla mnie dziwne, że tydzień wcześniej nie było problemu z akceptacją wniosków...

Moje pytanie brzmi czy gdy udam się do oddziału i złożę wniosek o pożyczkę w większej kwocie to dostanę z miejsca odmowę tak jak przez internet?

Odpowiedz
0 Lajków
Sidney91
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
03-11-2018
Wiadomość 1 z 12 (11 301 wyświetleń)

Re: Wnioski o pożyczkę

Sposób złożenia wniosku, nie ma wpływu na podjęcie innej decyzji kredytowej. Jeżeli otrzymałeś negatywną decyzję przez Moje ING, taką odpowiedź możesz również uzyskać w oddziale.
Informację o decyzji możemy Ci przekazać dopiero po złożonym wniosku o pożyczkę.


Każde złożenie wniosku, wiąże się z wysłaniem zapytania do Biura Informacji Kredytowej.

Pod uwagę bierzemy kilka czynników, m.in. zdolność kredytową, pozytywną historię kredytową. Ilość wniosków może mieć również wpływ na późniejszą decyzję kredytową. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 12 (11 238 wyświetleń)

Re: Wnioski o pożyczkę

A więc raczej nie ma sensu wybierać się do oddziału?

Myślę, że raczej te wnioski mogły spowodować obniżenie mojej zdolności kredytowej, ponieważ tydzień wcześniej składałem wnioski i nie było problemu z pozytywną decyzją więc myślę, że ani dochód ani historia kredytowa nie wpływają na moje obecnie otrzymywane negatywnie rozpatrzone wnioski, co takiego mogłoby się zmienić w moim statusie i w BIK przez tydzień czasu heh.
Przecież bank widzi w raporcie BIK jakie były zapytania i do jakich banków a wszystkie były tylko do ING więc analityk mógłby wziąć to pod uwagę, no ale nie mi to oceniać oraz to nie ja wydaje decyzję w rozpatrywanych wnioskach.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji odczekać miesiąc dwa lub trzy i złożyć wniosek ponownie? Tylko akurat zależy mi na czasie.

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Sidney91
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
03-11-2018
Wiadomość 3 z 12 (11 209 wyświetleń)

Re: Wnioski o pożyczkę

Sidney91 Tutaj nie znamy szczegółów Twoich wniosków, więc nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. 
Tak jak pisała WiolettaS na naszą decyzję kredytową wpływa wiele czynników.  Proszę, skontaktuj się z nami:
- przez wiadomość lub na czacie po zalogowaniu do Mojego ING,
- telefonicznie pod numerem 32 357 00 69 lub 801 222 222 (całodobowo). 

Sprawdzimy Twoje wnioski i postaramy się pomóc. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 12 (11 150 wyświetleń)

Re: Wnioski o pożyczkę

Myślę że to nie ma sensu bo nie wydaje mi się że jesteście w stanie zmienić decyzję kredytową... Cały czas otrzymuje odmowę... Zakupię raport BIK może dowiem się czegoś więcej...

A tutaj raport z BIG który otrzymał bank.
Odpowiedz
0 Lajków
Sidney91
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
03-11-2018
Wiadomość 5 z 12 (11 128 wyświetleń)

Wniosek o pożyczkę.

[ Edytowane ]
Witam. Mam następujący problem: chcialem dziś wziąć online 20 000 pożyczki. Za każdym razem propozycja banku była ok 28 000 bądź 47 000. I odrzuciłem te propozycje. Po czym na dzień dzisiejszy wniosku już nie mogę złożyć - jest napisane spróbuj jutro. Jak brałem pierwszy kredyt nie było najmniejszego problemu wpisalem 15 000 i tyle dostałem. Teraz pojawiają się problemy i muszę czekać do jutra a potrzebowałem dziś, można to jakoś przyśpieszyć?
Odpowiedz
0 Lajków
Pepe2005
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
24-11-2018
Wiadomość 6 z 12 (10 539 wyświetleń)

Re: Wniosek o pożyczkę.

Przepraszam za kłopoty związane z otrzymaniem odpowiedniej oferty kredytowej. Tutaj niestety nie sprawdzę szczegółów natomiast jeśli po złożeniu wniosku proponujemy Ci wyższą kwotę pożyczki niż ta którą podałeś we wniosku to masz możliwość zmiany tej kwoty na mniejszą. Może się zdarzyć tak, że po analizie Twojego wniosku kredytowego nie możemy zaproponować wskazanej kwoty na wybrany czas i system może pokazać alternatywne propozycje. Zbyt duża ilość złożonych wniosków w krótkim okresie czasu przez Moje ING może spowodować taką blokadę. Mimo to możesz złożyć wniosek w naszym oddziale lub na infolinii pod numerem 32 357 00 69. Specjaliści na infolinii są dostępni 24/7. Zachęcam do kontaktu z nami.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 7 z 12 (10 444 wyświetleń)

Wniosek o pozyczke

Witam, chcę zrezygnować z wniosku, a poszedl on do weryfikacji,
Chce zrezygnowac z powodu blednego podania daty w umowie, roku itp itd
Czy będą za to jakieś kłopoty?
Odpowiedz
0 Lajków
hitman9108
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-09-2018
Wiadomość 8 z 12 (10 123 wyświetleń)

Re.: Wniosek o pozyczke

Chciałam tylko Pana pocieszyć, że i mi trafiła się pomyłka.
Wszystko bedzie dobrze. Nie będzie miał Pan kłopotów ☺
Spokojne załatwi Pan tena problem z bankiem.
Zresztą moderator napewno wszystko tutaj wytłumaczy☺
Odpowiedz
0 Lajków
Iwka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
25-12-2018
Wiadomość 9 z 12 (10 104 wyświetleń)

Re: Wniosek o pozyczke

[ Edytowane ]

Jeśli wniosek jest w trakcie weryfikacji, nie możesz z niego zrezygnować. W tej sytuacji poczekaj na naszą decyzję. Jeśli odrzucimy Twój wniosek, będziesz mógł złożyć go ponownie. W przypadku decyzji pozytywnej możesz z niego zrezygnować lub podpisać umowę w ciągu 30 dni. Pamiętaj, że wniosek powinien zawierać prawdziwe dane. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 10 z 12 (10 013 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy